Головна сторінка » Про проект

Про проект

Mynizhyn.com  почав свою роботу у листопаді 2014 року, як міський сайт Ніжина. На ньому кожний ніжинець, незалежно від того де він знаходиться може у будь який момент дізнатися про новини міста та світу, цікаві події та поспілкуватися з іншим користувачами ресурсу. 
 

Щодня на mynizhyn.com заходять тисячі відвідувачів, які знаходять на сторінках сайту безліч корисної інформації на будь-які теми: новини Ніжина та регіону, анонси майбутніх подій, погода, курси валют місцевих банків, статистика народжуваності і злочинності, коливання цін на продукти та інше .

А також вони милуються сотнями зображень міста, користуються різними довідниками, розміщують оголошення, ведуть блоги, читають книги з історії Ніжинщини, спілкуються між собою і обговорюють останні новини і статті. 

Головна мета команди проекту mynizhyn.com - це зробити Ніжин ближчим до своїх жителів і водночас, для туристів з усієї України. Ми намагаємося охопити  всі сфери міського життя і всього, що пов'язано з нашим улюбленим містом. 

Також проект 
mynizhyn.com є повноцінним інтернет-майданчиком для реклами орієнтованої, насамперед, на місцеву аудиторію. На нашому сайті будь-хто може гідно представити інформацію про свою організацію чи послуги і бути впевненим, що ця реклама принесе бажаний результат. 

Ми запрошуємо до співпраці всіх хто зацікавлений в інформаційному партнерство і готові допомогти всім охочим в розміщенні корисної інформації, в рамках нашого проекту. 

Варіанти співпраці можуть бути найрізноманітніші - від окремого проекту в рамках нашого сайту або інформаційної підтримки ваших заходів, до спільного проведення різних акцій спільно mynizhyn.com

 

Адреса: м. Ніжин, вул. Шевченко, 109/1, оф. №8
Тел.: тел./факс (04631) 3-13-82
E-mail: mynizhyn.com@gmail.com
ICQ – 645234795

З питань реклами:  

(04631) 3-13-82

(067) 757-07-30 - Світлана Опанасенко,     
sveta_fm5@inbox.ru