Головна сторінка » Дозвілля » Фільм вихідного дня » 10 фантастичних фільмів, від яких ви втратите відчуття реальності

10 фантастичних фільмів, від яких ви втратите відчуття реальності

Люди часто фантазують на тему майбутнього, створюючи неймовірні сюжети. Ми зібрали добірку відмінних фантастичних фільмів, які відкриють для вас двері в інший Всесвіт.
 

Марсіанин
(2015)

На цей раз Робінзон Крузо опинився один не на острові, а трохи далі - на Марсі. Захоплююча історія виживання людини в умовах, не призначених для людей в принципі. Незважаючи на гострий і динамічний сюжет, що піднімає серйозні теми, картина не позбавлена гумору, навіть навпаки. Хоча може саме іронія допомагає в безвихідних ситуаціях?

 
Початок
(2010)
 
Фільм, де реальність переноситься в сон, і дії людей в ньому можуть змінити все життя. Герой картини давно звик блукати в кімнатах чужих сновидінь, обережно виймаючи секрети з глибин людської підсвідомості. Ця унікальна здатність робить з нього майстра шпигунства і втікача, позбавляючи всього, що дорого. Бажаючи повернути своє життя, він йде на небезпечний і неможливий трюк.

 

На межі майбутнього
(2015)
 
Майор Вільям Кейдж гине під час руйнівного зіткнення з іноземною расою, але не зникає, а повертається знову. Раз по раз герой переживає одну і ту ж битву в надії, що зможе знайти спосіб перемогти.
 


12 мавп
(1995)
 
Відмінний фантастичний фільм про постапокаліптичне майбутнє, де жахливий невиліковний вірус практично повністю знищив населення Землі. Однак не все ще втрачено і можна всіх врятувати, якщо відправитися назад на машині часу і допомогти вченим запобігти катастрофі

 

Вихідний код
(2011)
 
Капітан авіації Колтер Стівенс прокидається в тілі незнайомого чоловіка. Незабаром з'ясовується, що він бере участь в завданні по знешкодженню терориста, що замінував приміський потяг Чикаго. В ході завдання Стівенс виявляє, що став частиною урядового експерименту під назвою «Початковий код» — програми, яка дозволяє переноситися в особу іншої людини в останні вісім хвилин його життя. 

 

Особлива  думка
(2002)

2054 рік. Завдяки неймовірній прогресу створений відділ, який за допомогою експериментальної програми може виявити ще не скоєні злочини. Ця система ідеальна, поки не звинувачує головного героя в майбутньому вбивстві.

 

Інтерстеллар
(2014)

Таємничий космос, подорож в далеку галактику, немислиме уповільнення часу і загадка чорних дір. Науково-фантастичний фільм не дарма отримав Оскара за кращі візуальні ефекти, адже вони створюють атмосферу повного занурення в сюжет, змушують опинитися поряд з героями і переживати за них.
 Гравітація
(2013)
 
Захоплюючий фантастичний трилер, який завоював безліч нагород в різних країнах. За сюжетом доктор Райан Стоун відправляється в свою першу космічну експедицію, під час неї виникає страшна аварія, яка губить корабель. В результаті героїня і її командир опиняються у відкритому космосі, в абсолютно чорному просторі, без надії на порятунок.
Район № 9
(2009)

 
Інопланетяни - друзі чи вороги? Мирні сусіди або ворожі істоти? Фільм розповідає про сьогодення, в якому планета Земля стала порятунком для інопланетних біженців. Світова спільнота організовує тимчасовий табір для них, не чекаючи, що ситуція може вийти з-під контролю.
 Час
(2011)

Фільм зображує привабливе майбутнє в світі, де немає людей похилого віку і хвороб, де життя може текти вічно. Є лише одна умова: новий день необхідно купити. Це правило стало основою гігантської системи, що ділить весь світ на касти: тих, хто може заплатити, і тих, хто не в силах це зробити. Чи зможуть двоє людей, що існували в різних світах, об'єднатися і дати відсіч руйнівному механізму?

Теги: Фільми

Додати в: