Головна сторінка » Дозвілля » Фільм вихідного дня » 5 фільмів які можна переглядати безкінечно

5 фільмів які можна переглядати безкінечно

Джанго вільний (2012)

Противник расизму і рабства доктор Кінг Шульц і звільнений їм раб Джанго відправляються на допомогу дружині Джанго, яка знаходиться у рабстві ...
 


Впіймай мене, якщо зможеш (2002)

Френк Эбегнейл встиг попрацювати лікарем, адвокатом і пілотом на пасажирській авіалінії - і все це до досягнення повного повноліття в 21 рік. Майстер в обмані і шахрайстві, він також володів мистецтвом підробки документів, що врешті-решт принесло йому мільйони доларів, які він отримав за фальшивими чеками.


Втеча з Шоушенка (1994)

«Втеча з Шоушенка» - фільм, який можна переглядати раз за разом, не втрачаючи при цьому почуття захоплення. У кінокартині майстерно підняті найбільші проблеми всіх часів: свобода і справедливість, доброта і чесність, дружба і сміливість, сила волі і самовідданість ... Список можна продовжувати безкінечно.

 

Форест Гамп (1994)

Головний герой - Форрест Гамп – недоумкуватий невинний чоловік, який має благородне сердце. Він розповідає історію свого життя, про те як він стає: визначним футболістом, успішним бізнесменом, та героєм війни. Будучі неймовірно багатим, Форест залишається все таким же добрим та наївним чоловіком. Успіх чекає на нього у всьому, але є дівчина яку він любить самого дитинства, проте взаємне кохання приходить дуже пізно ...

1+1. Недоторкані (2011)

Заснована на реальних подіях історія незвичайної дружби двох абсолютно несхожих один на одного чоловіків: прикутого до інвалідного крісла багатого аристократа і  молодого араба, який тільки що звільнився з в’язниці ..

Теги: Фільми, список фільмів

Додати в: