Фільми вихідного дня

Області темряви

У житті нью-йорксього письменника Едді Морра почалася творча криза — він ніяк не може написати хоч щось. Він думає як почати працювати над книгою і йому у цьому допомагає брат його колишньої дружини — Вернон дає йому засекречений препарат, що дозволяє задіювати у роботі усі 100% мозку. Завдяки цим пігулкам Едді заробляє купу грошей, а також починає страждати від побічних ефектів препарату.

 
Знайомтеся — Джо Блек

Вілльяму Перрішу, впливовому медіамагнату, скоро виповниться 65 років. Його сім'я готується до цієї події, але тут до нього приходить сама Смерть у тілі молодого чоловіка. Проте Смерть пропонує Вілльяму угоду: магнат стає провідником Смерті у світі смертних, а за це остання дає йому час провести зі своєю сім'єю.
 


Місто Бога

Фільм охоплює події , що відбуваються протягом тридцяти років в так званому « Місті Бога » - трущобах в бразильському місті Ріо - де - Жанейро. Головні герої фільму - хлопець на прізвисько «Ракета» ,що балансує між чесним життям і дрібними правопорушеннями і його знайомий Дадінью, який з восьми років почав кар'єру гангстера.
 


Револьвер
 
Сім років тому Джейк влип у неприємну історію. По всьому місту йшли нелегальні азартні ігри — ігри без правил, повні небезпеки, але приносять гарний прибуток. Організовував і наглядав за цими іграми злочинний бос Мак і його люди. Напередодні однієї «великої гри», Мак втратив свого хлопця, і його люди, дізнавшись про Джейка Гріна, вирішили, що він зможе підійти на заміну. Грін, вислухавши пропозицію хлопців Мака, відмовився, але хлопці не відступили та стали тиснути на брата Джека і на його сім'ю. Грін був вимушений сісти за картковий стіл, щоб братові з сім'єю дали спокій. Гру він виграв. І з цього все почалося..
 

 

Щоденник пам'яті

Романтична історія любові сільського хлопця та дівчини з міста, які зустрічаються одного літа, ще в дні своєї юності. Саме цього літа вони закохуються одне в одного. Але батьки Еллі проти кохання їхньої єдиної дочки з сільським хлопцем та розлучають їх. Літо закінчується і Еллі від'їжджає додому, до міста. А Ной залишається у Сібруці та щодня пише їй по одному листу. Але Еллі не отримує жодного листа, оскільки її мати перехоплює листи та ховає їх.
 

 

Теги: Фільми, список фільмів

Додати в: