Головна сторінка » Блоги » Блог Alex_Shev » Як обрати змішувач на кухню?

Як обрати змішувач на кухню?

29 Січня 2019 16:46   Переглядів: 263
Теги: кухня, змішувач на кухню, побутова техніка, змішувач
Подобається Рейтинг поста: 0
 У цій статті я хочу розглянути критерії, на які опирався сам під час вибору змішувача. Як на мене, змішувачі для кухні різняться за зовнішнім виглядом, висотою, матеріалом та роботою.

Висота змішувача

Важливо зрозуміти, якої має бути зручна висота змішувача саме для нашої кухні. Від цього буде залежати зручність користування приладом. Високий змішувач буде гарним, якщо є необхідність мити великий посуд або дошку. Між змішувачем та дном мийки буде достатньо місця для зручного миття.

Під низьким змішувачем вода не дуже бризкає, але й не дуже зручно мити великий посуд. Також, при виборі кухонного змішувача важливо обирати також й мийку. Орієнтуючись на її глибину, можна зорієнтуватись та обрати висоту змішувача на кухню.

У мене стоять високий змішувач MIX та мийка AE 7650. Висота змішувача 292 мм, а глибина чаші 160 мм. Як раз оптимально для миття посуду.

Матеріал

Кухонні змішувачі бувають з латуні або з нержавіючої сталі. Оскільки у мене кухня в стилі модерн, то й обирали ми з самого початку хромований змішувач.

Робота
Як на мене, краще обирати змішувач з двома аераторами: з одного тече звичайна проточна вода, де миють руки та посуд, а з іншого фільтрована вода.
Свій змішувач MIX я купляв на цьому сайті interline.ua/
Як на мене, змішувач добрий та ціни нормальні.
Додати в: