Головна сторінка » Блоги » Блог Oksana_Pi » Як екологічно та зручно утилізувати органічне сміття?

Як екологічно та зручно утилізувати органічне сміття?

1 Лютого 2019 14:57   Переглядів: 335
Теги: сміття, подрібнювач
Подобається Рейтинг поста: 0
Чи знаєте ви, що 80% сміття на кухні – органічне?

Різні залишки після приготування смачного корисного обіду: очистки від картоплі, шкірки авокадо, насіння гарбуза чи дині – всі ці та інші органічні відходи відправляються до смітника. Далі, з дому, відходи вивозяться на сміттєвий полігон, де його хоронять разом з металом, пластиком та іншими сміттям. Усі ці різні побутові та харчові відходи збираються в одному місці й трамбуються тут роками. Те, які хімічні впливи там відбуваються й описувати не треба.

Але існують ще різні рішення, які дають можливість органіці продовжувати збагачувати землю добривом, а побутовому сміттю перероблятись для повторного використання. У Європі до питання сортування сміття підходять з особливою відповідальністю. У Німеччині можна заробити на правильному сортуванні сміття й у разі порушення, можуть виписати штраф!

У Німеччині біля кожного будинку стоять 4 пластикових контейнера різного кольору: синій (для папіру), жовтий (для пластику), коричневий (біо-відходи) та чорний (для іншого сміття).

В Україні питання правильного поводження із сміттям є досі одним із відкритих. В одному Києві вже стоять декілька пунктів по прийому неорганічного сміття. Це, наприклад, «Київміськвторресурси» куди можна здати макулатуру, скло, твердий пластик та інші побутові відходи. Або станція "No Waste Recycling Station" с 20 контейнерами для сортування неорганічного сміття.

Що ж до органічного сміття, то на сьогодні, пунктів по прийому виключно органічного сміття наразі немає. Але харчові залишки та відходи також потребують окрему утилізацію. Звичайно, можна вивезти його на дачу, абощо. Але краще коли на утилізацію більшості сміття витрачається менше зусиль та часу, вірно?

Подрібнювач харчових відходів insinkerator стане гарним рішенням, яке зменшить кількість сміття на кухні. Через свою простоту та зручність, цей пристрій вже є частинною комплекту побутової техніки на європейській кухні. Й харчові відходи та залишки після обідів зникають з кухні вже через декілька хвилин.
www.youtube.com/channel/UCYOdSzEIlm6a9G6-I3M7hng
Який шлях пройдуть перемелені шматочки їжі після подрібнювача insinkerator?

Вільний, без зупинок прохід до стоку, а звідти до очищувальних споруджень й переробку на добриво або природний газ.
Подрібнювач харчових відходів insinkerator можна знайти за посиланням insinkerator.kiev.ua/
Додати в: