Головна сторінка » Блоги » Блог prorab-master » Плитка для кухні, як вибрати

Плитка для кухні, як вибрати

7 Серпня 2018 11:56   Переглядів: 385
Теги: плитка для кухні
Подобається Рейтинг поста: 0
Кухня - місце, де кожна людина проводить чималу частину свого життя, особливо жінка. Тут готуватися їжа, збирається вся родина, і обговорюються багато тем. Це означає, що кухня повинна бути грамотно спланована, щоб кожен з домочадців відчував себе комфортно. Ні, тут не йтиметься про меблів або побутової техніки. У цій статті розмова буде йти про плитці.

Пол в кухні - одне з найбільш мазких місць в квартирі, і зрівнятися з ним зможе тільки підлогу в передпокої. Погодьтеся, що з-за численних чисток овочів, підлогу біля сміттєвого відра постійно забруднений, і близько холодильника підлогу не блищить чистотою. Через всіх перерахованих вище проблем, та й не тільки від них, покриття для підлоги для кухні доводиться підбирати таке, яке буде легко чиститься і буде досить міцним, щоб витримати падіння каструлі або сковороди.

Отже, як ви зрозуміли, плитка - найкращий покриття для підлоги, яке можна уявити на кухні. Давайте розглянемо деякі моменти, які полегшать вам вибір плитки для кухні.

При ремонті кухні не купуйте плитку в першу чергу. Спочатку продумайте колірну гамму приміщення і підберіть меблі. Тільки після цього можна приступати до вибору і придбання підлогового покриття. Облицювальну плитку можна знайти не тільки на будівельних ринках і магазинах, але і на спеціалізованих Інтернет-ресурсах.
Тут ви можете переглянути гарні варіанти дизайну невеликих кухонь

На кухні плитка може використовуватися на тільки на підлозі, але і на стінах, щоб уберегти їх від впливу води. Багато дизайнерів стверджують, що якщо придбати плитку для підлоги і стін однакової фактури, то можна домогтися відчуття більшого затишок і комфорту.
Додати в: