Головна сторінка » Каталог компаній » Комп'ютери, Інтернет » Інтернет-магазини » Інтернет магазин квітів поштою Matla-flowers.com.ua

Інтернет магазин квітів поштою Matla-flowers.com.ua

Інтернет-магазин квітів поштою

Рубрика: Інтернет-магазини Переглядів: 3046
Адреса: https://matla-flowers.com.ua
Телефони: 067 67 42 337;
E-mail:
Історія інтернет-магазину Matla Flowers розпочалась ще у 2007 році, саме тоді ми привезли перші цибулини тюльпанів з Голландії та захопились ідеєю квітникарства та садівництва.
 
Пройшло багато часу, за який ми дізнались багато чого про квіти, їх вирощування, догляд та зберігання. На даний момент можемо впевнено назвати себе професіоналами своєї справи. Ми дійсно любимо те, чим займаємось і пропонуємо вам якісні цибулини найрізноманітніших рослин.
 
В нашому інтернет магазині ви зможете купити тюльпани поштою за доступною ціною. Також ви знайдете велику кількість цибулин багаторічних квітів та насіння рідкісних квітів. 

Ми дбаємо про високу якість цибулин квітів, оскільки вирощуємо, доглядаємо та транспортуємо їх з дотриманням усіх норм та правил. Наш магазин покликаний зробити покупку багаторічних квітів та товарів для квітникарства легким та швидким. Ми бажаємо щоб за допомогою квітів придбаних у нашому магазині кожна клумба мала яскравий вигляд, тому працюємо з любов'ю до найдрібніших деталей.
Додати в: