Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Розпочато прийом заявок на обласний конкурс "Благодійник року" імені меценатів Тарновських

Розпочато прийом заявок на обласний конкурс "Благодійник року" імені меценатів Тарновських

обласний конкурс, благодійність, благодійник року

Чернігівська обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:

«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

«Благодійник року — неприбуткова організація»;

«Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);

«Благодійник року — благодійник-початківець»;

«Благодійник року — представник малого бізнесу»;

«Благодійник року — кращий волонтер».

У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області.

Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

Для участі у конкурсі організації або особи, які висувають претендентів, мають заповнити заявку та надіслати її разом з іншими матеріалами із позначкою "Благодійник року-2018" на адресу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (14000, місто Чернігів, вулиця Шевченка, 7) або на адресу електронної пошти (legeyda040477@gmail.com) до 20 листопада цього року.

До заповненої заявки на участь у благодійному конкурсі в обов’язковому порядку додаються матеріали, які розкривають зміст благодійної діяльності претендента: фотографії, відеозаписи, копії публікацій у ЗМІ, мультимедійні презентації тощо. Переможців буде визначено оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220 «Про День благодійництва», щорічно у другу неділю грудня.

Контактна особа — заступник директора - головний спеціаліст Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Легейда Олена Вікторівна, (0462) 67-86-94.

Заявка на участь в обласному конкурсі "Благодійник року" імені меценатів Тарновських

обласний конкурс, благодійність, благодійник року

Теги: обласний конкурс, благодійність, благодійник року

Додати в:
Менеджер