Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Підлітка, який самовільно залишив центр соціально-психологічної реабілітації, знайшли

Підлітка, який самовільно залишив центр соціально-психологічної реабілітації, знайшли

підліток, розшук, знайшли

Пізно увечері 6 листопада до поліції надійшло повідомлення з "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей" в селі Хмільниця Чернігівського району, що із закладу пішов у невідомому напрямку та не повернувся 14-річний Михайло Лисиця, мешканець Новгорода-Сіверського.


Зі слів вихованців закладу, хлопчина висловлював наміри направитися до Чернігова або до матері у Новгород-Сіверський. Раніше школяр вже самовільно залишав центр соціально-психологічної реабілітації дітей, але тоді співробітники центру знаходили його самостійно.

До пошуків дитини поліція негайно залучила максимальну кількість особового складу, орієнтування отримали всі територіальні підрозділи. Співробітники ювенальної превенції слушно припустили, що юнак направився саме додому, тому пошуки проводилися саме за ймовірним маршрутом утікача.

У другій половині дня 7 листопада група реагування патрульної поліції та оперативники карного розшуку побачили підлітка на автовокзалі Сосниці. Правоохоронцям він розповів, що скучив за мамою і їхав додому у Новгород-Сіверський, а ніч школяр провів у чернігівських знайомих.

Хлопчину поліція повернула до реабілітаційного центру та попередила родичів.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Теги: підліток, розшук, знайшли

Додати в:
Менеджер