Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » На Чернігівщині активісти зафіксували браконьєрів-мажорів

На Чернігівщині активісти зафіксували браконьєрів-мажорів

браконьєри, затримання

В суботу, 10 листопада, офіційно відбулося відкриття полювання на хутряного звіра для всіх мисливців, що придбали ліцензію.

Але такі «деталі» важливі не всім любителям постріляти тваринок.

В переддень початку полювання провели спільний рейд лісова охорона ДП "Ніжинське лісове господарство", старший інспектор Держекоінспекції та ще активісти з організації "С14", котрі про це й повідомляють.

Відпрацьовуючи Носівський р-н, близько 22.30 увагу учасників рейду привернув звук автомобіля, якій рухався польвою дорогою із вимкнутими фарами.

На зустріч позашляховику виїхав екіпаж для того, щоб перевірити в чому справа, адже подібна поведінка була схожа на дії браконьєрів.

І в своїх припущеннях козаки "С14" не помилилися, бо автомобіль марки "Тoyota land cruiser" почав втікати у бік лісу.

Переслідуючи потужний позашляховик, спрацювала заздалегідь відпрацьована тактика гарпуна та вовчої групи. Загнавши браконьєрів на вузьку лісову дорогу, бійці та лісова охорона заблокували їм рух з обох сторін.

Зрозумівши, що подальші маневри неможливі з "Тoyota land cruiser" вийшов чоловік в закривавлених чоботях і відразу почав погрожувати та розмахувати посвідченням єгеря мисливсько-рибальського підприємства "Носівське". Водій та ще один пасажир зачинилися в авто.

Крізь вікна було видно, що у салоні на підлозі лежить карабін та тепловізор. Чоловіки з дорогого автомобіля вели себе зухвало: вихвалялися своїми зв'язками, комусь телефонували, погрожували активістам та відверто кепкували з екологів. Це, напевно, пояснювалося тим, що від водія пасажира та самого горе-єгеря відчувався різкий запах алкоголю...

Але коли бійці "С14" провели профілактичну бесіду, ті зрозуміли, що їхня бравада і дешеві маніпуляції не діють. Одразу почали виконувати законні вимоги, посталені інспекторами.

Провівши поверхневий огляд транспортного засобу, в багажнику було виявлено три туші зайців, з яких виродки вже зняли шкіру. Там також лежала рушниця з оптичним прицілом та пристроєм для безшумної стрільби, ніж, гільзи, і більше 40 набоїв. Окрім цього, на передньому пасажирському сидінні була так звана "лампофара".

Далі за викликом прибула слідча група, яка оформила та вилучила всі речові докази злочину, в тому числі й автомобіль.

Браконьєрами виявилися:

- Кальмук Віктор Богданович. Раніше працював у ДП "Ліац", а нині працює в КП "Плесо" Київської міської ради - підприємство з охорони та експлуатації водного фонду. Саме на нього були зареєстровані дві одиниці нарізної вогнепальної зброї та набоїв до неї.

- Плюта Сергій Григорович. При собі мав посвідчення члена громадськоі організації "Захист прав і свобод громадян України". Керував транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, без документів.

- Онищик В. М. Єгер МРП "Носівське", який, вочевидь, влаштовує платні сафарі для мажорів.

В організації «С14», суб’єктивно оцінивши ситуацію, вважають, що названі особи чинять беззаконня, влаштовуючи криваві розваги в лісі. Свою моральну ущербнісь вони компенсують дороговартісними іграшками та вбивством беззахисних тварин.

Джерело: SVOBODA.FM 

браконьєри, затримання

браконьєри, затримання

браконьєри, затримання

браконьєри, затримання

браконьєри, затримання

Теги: браконьєри, затримання

Додати в:
Менеджер