Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » 497 випадків кору з початку року. У минулому році був один

497 випадків кору з початку року. У минулому році був один

кір, щеплення

Як раніше повідомлялося, 22 листопада до Ніжинської міської лікарні імені Галицького поступила 43-річна ніжинка з кором. Госпіталізували в окремий бокс інфекційного відділення. На 27 листопада стан пацієнтки покращився.

З початку року в області зареєстровано 497 випадків захворювання (підозри) на кір, 291 дорослий і 206 дітей. 55 відсотків не мало щеплень від кору. Госпіталізовано 365 осіб. Це повідомляє сайт державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Раніше ми писали: У Ніжині зафіксували черговий випадок кору

У минулому році був один випадок, у позаминулому — не було, — порівнює виконувач обов’язків заступника директора лабораторного центру, завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Артем Ярошенко. — Подібна ситуація, коли люди масово хворіли кором, була у 2012-2013 роках. Це пов’язано з циклічністю його руху у повітрі.

Кір передається повітряно-крапельним шляхом. Ліків суто від кору нема. Є симптоматичне лікування. Болить голова — таблетки від голови, нежить — краплі від нежитю. Попередити хворобу можна щепленням.

— Вакцина від кору в області у достатній кількості, — запевняє Артем Ярошенко.

— На жаль, люди вакцинуватися не поспішають, — говорить головний лікар Ніжинської міської лікарні Олександр Костирко.

Джерело: gorod.cn.ua

Теги: кір, щеплення

Додати в:
Менеджер