Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » А ви ознайомились з Планом економічного розвитку Ніжина на майбутні 2 роки?

А ви ознайомились з Планом економічного розвитку Ніжина на майбутні 2 роки?

план, економічний розвиток, Ніжин

Використано фото Дениса Скорохода


На сайті Ніжинської міської ради розміщений План місцевого економічного розвитку. Даний план складається з передмови і 12 розділів. Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з ним. 

Одразу до аналізу - сильні та слабкі сторони, можливості та загрози для міста

Проаналізувавши статистичну інформацію, були визначені основні сильні та слабкі сторони, можливості та загрози для міста. SWOT-аналіз став підставою для підготовки реалістичного плану дій, який повинен допомогти громаді міста максимально скористатися існуючими порівняльними перевагами та мінімізувати ризики.

план, економічний розвиток, Ніжин
ОМС - органи місцевого самоврядування.

Яким місто має виглядати в майбутньому

Бачення відображає результат, якого громада прагне досягти в результаті реалізації Плану місцевого економічного розвитку.

план, економічний розвиток, Ніжин

План дій

Відповідно до плану дій протягом двох років планується впровадження 9 м’яких та твердих проектів, що відповідають основним цілям економічного розвитку міста Ніжина.

У результаті реалізації проектів Плану передбачається отримання наступних соціально економічних вигод:

➢ активізація підприємницької ініціативи, залучення молодих людей до започаткування власної справи, сприяння професійному росту кадрів у сфері підприємництва;

➢ покращення іміджу міста, підвищення його туристичної та соціально-економічної конкурентноспроможності;

➢ поглиблення конструктивного діалогу з бізнесом;

➢ формування інфраструктури підтримки підприємництва, інформаційне та ресурсне забезпечення;

➢ збільшення залучених інвестицій в економіку міста, зростання конкурентоспроможності продукції та нарощення експортних можливостей підприємств;

➢ зростання рівня зайнятості населення міста та заробітної плати, популяризація роботодавців міста, налагодження взаємозв’язку між роботодавцями, освітніми закладами та потенційними кадрами. Реалізація проектів Плану здійснюватиметься на основі трьохстороннього партнерства «влада-бізнес-громада».

План дій у формі таблиці

план, економічний розвиток, Ніжин
план, економічний розвиток, Ніжин
план, економічний розвиток, Ніжин

Детальніше з Планом економічного розвитку міста Ніжина можна ознайомитися за посиланням: http://www.nizhynrada.gov.ua/article/ 1417/meri-za-ekonomchne-zrostannya.html 

Теги: план, економічний розвиток, Ніжин

Додати в:
Український університет