Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Веніаміну стало трохи краще, але допомога не завадить

Веніаміну стало трохи краще, але допомога не завадить

Опіки, допомога, Веніамін Бойко

Минулого тижня ми публікували звернення з проханням допомогти хлопчику Веніаміну, з села Станція Лосинівська, що на Ніжинщині. Хлопчик, нагадаємо, отримав серйозні опіки тіла (40%).

Дитина знаходиться на лікуванні у реанімаційному відділенні Чернігівської обласної дитячої лікарні. Мама хлопчика не мала достатньо коштів на лікування дитини, тому потребувала допомоги.

Гроші можна перераховувати на картку мами, допомогу збирали також в Ніжинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як нам стало відомо, стан хлопчика покращився, і за словами мами, він може говорити, та навіть посміхається. Вчора, 15 січня, Веніаміна перевели з реанімації в хірургічне відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні, де він буде продовжувати лікування.

Ми зв’язалися з Аліною, мамою Веніаміна. Вона повідомила, що термінової потреби в коштах наразі нема, але вони, очевидно можуть знадобитися, тому жінка вдячна всім, хто допомагав та допомагатиме, також вона висловлює вдячність соціальним службам за допомогу.

На запитання, як така неприємність трапилася з дитиною, Аліна відповіла, що  хлопчик випадково упав у ємність з кип’ятком, через що отримав значні опіки тіла.

Допомогти, як і раніше можна за реквізитами:

Картка Ощадбанку 5167 8020 0801 9991 на ім’я Бойко Аліна Володимирівна (мама Веніаміна).

Мама Веніаміна та представники Центру соціальних служб висловлюють вдячність всім, хто зміг надати грошову допомогу на лікування дитини

mynizhyn.com

Теги: Опіки, допомога, Веніамін Бойко

Додати в: