Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Сміття з села Ніжинське звозитимуть на ніжинський полігон

Сміття з села Ніжинське звозитимуть на ніжинський полігон

Ніжинське, сміття, догові, КП
Фото з інтернету

До виконавчого комітету Ніжинської міської ради надійшов лист-звернення від сільського голови села Ніжинське з пропозицією заключити договір з КП «ВУКГ» на вивіз сміття із села на ніжинський полігон.

Дане питання обговорювали 7 лютого на засіданні виконавчого комітету. Керівник КП «ВУКГ» Владислав Корман зауважив, що звернення досить слушне, адже стихійне сміттєзвалище, яке утворилося через відсутність можливості утилізувати сміття згідно норм, знаходиться в притул до меж Ніжинської ОТГ.

За його словами, дані відходи забруднюють грунтові води,  рух яких проходить Ніжином, а отже погіршують екологічну ситуацію. Владислав Адольфович, також наголосив,  що проблем з вивозом сміття не буде, адже сукупна вага дуже мала – 40 тонн, в той час коли за рік з усього Ніжина на полігон звозять значно більші об’єми (приблизно 25 тисяч тон).

Члени виконконавчого комітету одноголосно підтримали дане звернення, і ними була внесена пропозиція заключити договір з сільської радою Ніжинського до кінця 2019 року.

Окрім того, була озвучена пропозиція до сільського голови, аби він, у свою чергу, доніс інформацію до членів громади й люди перестали створювати стихійні сміттєзвалища, а утилізували відходи згідно екологічних норм.

За матеріалами Лілії Журко, сайт "Нежатин"

Теги: Ніжинське, сміття, догові, КП "ВУКГ", полігон

Додати в: