Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Ніжин відвідали спостерігачі ОБСЄ

Ніжин відвідали спостерігачі ОБСЄ

ОБСЄ, спостерігачі, візит, вибори

18 лютого відбувся візит представників спостережної місії ОБСЄ Джутти Бангел (Німеччина) та Кірона Рейда (Великобританія) до виконавчого комітету Ніжинської міської ради з метою ознайомлення із порядком підготовки та проведення виборів Президента України у Ніжині та Ніжинському районі.

У зустрічі взяли участь міський голова Анатолій Лінник, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Колесник, начальник відділу ведення реєстру виборців Олег Ярмак, заступник начальника Ніжинського відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернігівській області Олександр Чепурний, представники відділу ведення реєстру виборців Ніжинської районної державної адміністрації.

Після короткого знайомства, Джутта Бангел та Кірон Рейд повідомили, що вони є однією з двох груп довгострокових спостерігачів місії спостереження за виборами Президента України у 2019 році, які будуть працювати на території Чернігівської області. В зону їх відповідальності входять міста Ніжин, Прилуки та Бахмач та відповідні райони.

В ході розмови було надано відповіді на питання відносно порядку організації та проведення виборів: як збирається список виборців; коли він роздруковується; чи можуть виборці скоригувати відомості у списку виборців, якщо ті не відповідають дійсності; як виборець може перевірити себе у списку виборців; як голосують громадяни, що прибули із тимчасово окупованих територій. На всі ці питання дав чіткі та обґрунтовані відповіді Олег Ярмак.

На питання щодо місця та ролі місцевої влади у організації та проведенні виборів відповідали Анатолій Лінник та Сергій Колесник. Вони зазначили, що місцева влада чітко та неухильно дотримується законодавства про вибори та сприяє їх проведенню в межах визначених повноважень.

Крім інформації про вибори, Джутту Бангел та Кірона Рейда коротко ознайомили з особливістю Ніжина як історичного та мультикультурного міста. На згадку про зустріч міський голова подарував гостям ювілейні монети «Ніжину 1000 років» та запросив відвідати Ніжин у вільний час з туристичною метою.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю

ОБСЄ, спостерігачі, візит, вибори

Теги: ОБСЄ, спостерігачі, візит, вибори

Додати в: