Чергові перемоги наших юних баскетболістів

баскетбол, КДЮСШ, перемога

7 травня у Переяславі пройшов фінал Юнацької баскетбольної ліги Київської області серед юнаків 2008 р.н.. Першою півфінальною парою стали команди БК «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» та «ПЕРЕЯСЛАВ». Про це повідомляє Юрій Багмут у групі Баскетбол Ніжинської КДЮСШ.

Переяславським юнакам вдалося нав’язати боротьбу лише протягом першої чверті, надалі вже берегли сили для другої зустрічі, перемога Черкас – 71:23. Другою півфінальною парою стали сусіди турнірної таблиці регулярного чемпіонату – БК «МОБІ» (ДЮСШ м. Бровари) та «КДЮСШ» (м. Ніжин).

Напружена та емоційна гра до самої фінальної сирени. Неочікувана зміна захисту від Ніжина та коротка ротація броварської лави запасних принесли перемогу ніжинським юнакам – 45:39. Гра за 3 місце Юнацької баскетбольної ліги Київської області - Запекла боротьба, шалені емоції, неймовірна самовіддача гравців обох команд… фортуна залишилася на боці команди «ПЕРЕЯСЛАВ» - 52:43.

Фінальна гра ЮБЛКО – «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» - «КДЮСШ» (м. Ніжин) – впевнена перемога черкащан – 68:18.

Юнацька баскетбольна ліга Київської області:

- 1 місце – «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ» (тренери: Василь Івлєв, Максим Міхельсон);
- 2 місце – «КДЮСШ» (м. Ніжин) (тренери Юрій Багмут, Наталя Багмут);
- 3 місце – «ПЕРЕЯСЛАВ» (тренер Ірина Бикова).

Символічна п’ятірка:

- Данііл Поліщук - «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ»
- Данііл Павлов - «ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ»
- Владислав Падалка - «КДЮСШ» (м. Ніжин)
- Данило Радченко - «КДЮСШ» (м. Ніжин)
- Андрій Кондратенко – «ПЕРЕЯСЛАВ»

Топ-5 скорерів сезону:

- 303 очки – Юрій Шевченко - БК «МОБІ» (ДЮСШ, м. Бровари)
- 228 очок – Андрій Кондратенко - «ПЕРЕЯСЛАВ»
- 227 очок – Владислав Падалка – «КДЮСШ» (м. Ніжин)
- 226 очок – Тимофій Куліков - БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)
- 212 очок – Андрій Мельник - БК «ТЕЙВАЗ» (м. Боярка)

Переможці конкурсів:

«Влучне тріо» - «КДЮСШ» (м. Ніжин): Владислав Падалка, Олександр Бережняк, Данило Радченко;

Конкурс штрафних – «ПЕРЕЯСЛАВ»: Андрій Кондратенко, Глєб Відрашку;

Конкурс «Перегони тарганів» - «ПЕРЕЯСЛАВ»: Гліб Шендрик.

Всі переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами та пам’ятними подарунками ЮБЛКО.