Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Родина Валерія з батьковою доброю справою змирилася

Родина Валерія з батьковою доброю справою змирилася

коти, добра справа

Ніжинець Валерій (прізвище не називає) збирає і лікує бродячих котів. Сам купує їм ліки, возить до ветлікарні. Уже здорових та їхнє потомство роздає людям. Його котики чисті, пухнасті, вгодовані...

Люди охоче беруть домашніх улюбленців. Тетяна розповідає: «Котика давно хотіла завести вдома для донечки. А сьогодні от побачила і взяла. Вибирала хлопчика, господарю дала символічні гривні – на корм».

Валерій за професією технік-механік, зараз на групі по стану здоров’ю, тож не працює. Має добре серце, тому не може пройти повз бездомне кошенятко.

– Буває йдеш, а там сидить змокле, хворе та голодне, я за пазуху - та й додому. Вилікую, виходжу. У мене 10 знайд. Є й такі, яких мені підкидають. Справа клопітна, кожного потрібно нагодувати, лікувати. Частина живе в квартирі, частина в підвалі, в будинку ні мишей, ні крис – всіх виловили, - каже чоловік. 

Родина Валерія з батьковою доброю справою змирилася. А сусіди, звісно, не всі в захваті. - Це ж не я їх приманюю, це ж ви, люди, їх викидаєте, - ділиться він.

Є у Валерія і улюблениця Матильда. Її він знайшов біля пам’ятника афганцям п’ять років тому. - Бачу сидить кволе, вичухав, але більмо на оці так і залишилось. Ось сьогодні Матильдиних пухнастиків-мишеловок віддаю у добрі руки, - зазначає господар тваринок.
Окрім котів, має чоловік і сім собак, двоє з них слухняно сиділи біля господаря поки він займався благородною справою.

Тетяна Марченко, Ніжинська міська газета "Вісті" 
Фото автора

коти, добра справа

коти, добра справа

Теги: коти, добра справа

Додати в: