Завантаження ...

Команда школи №9 перемогла на обласному етапі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор

28–29 травня відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед ЗЗСО «Старти надій 2019». Команда Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №9 під керівництвом учителів

змагання, перемога, школа №9

28–29 травня відбувся обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед ЗЗСО «Старти надій 2019». Команда Ніжинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. №9 під керівництвом учителів фізичної культури Дейнеги Т.А. та Гриненка В.М. виборола І місце.

В особистому заліку переможцями стали:

- Білобловська Вікторія – І місце з бігу на 800 м. та І місце  стрибки у довжину;

- Гмира Вікторія – І місце з бігу на 60 м., ІІ місце з бігу на 800 м. та ІІІ місце  стрибки  у довжину.

- Куц Владислав – ІІІ місце з метання м’яча;

Команда стала чемпіоном в естафетному бігу 8х50 м. у такому складі: Шпак М., Падалка М., Левадний М., Бондар С., Костецький Д., Гмира В., Кургак А., Білобловська В.

Вітаємо переможців та бажаємо їм гідно представити Чернігівську область на Всеукраїнських змаганнях!

Джерело: osvita-nizhyn.at.ua