Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » «Його величність Ніжинський огірок» запрошує на свято

«Його величність Ніжинський огірок» запрошує на свято

свято, Ніжинський огірок, фестиваль

Якщо хочете весело провести час, завітайте до Ніжина на фестиваль «Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК».
 
Свято Огірка у Ніжині проводиться щороку, в вересні. Цього року - 14 вересня, у суботу, на території Шевченківського парку (м. Ніжин, Чернігівської області, маршрутки від залізничного вокзалу - 39,7,15,16 , зупинка - Парк).

Особлива колоритність фестивалю у всьому: креативних учасниках, оригінальних виступах творчих колективів, ексклюзивних огіркових смаколиках та стравах, позитивних емоціях, неймовірному святковому настрою й ніжинській гостинності. 

Програмою передбачено концертний маринад, присмачений музичними та танцювальними спеціями з відтінками гумору, фантазії й креативу.

Читайте також: На Огірковий фестиваль до Ніжина має приїхати 1+1 і Чернігівське телебачення

А ще Ви зможете придбати унікальні сувеніри, зроблені ніжинськими майстрами, поповнити свою кулінарну книгу авторськими рецептами страв з огірків, прикрасити сторінки соцмереж класними фото з ніжинського фестивалю! 

Тож завітайте на фестиваль «Його величність Ніжинський огірок» та відчути дивовижну атмосферу свята!

Ніжинці знають і зберегають секрети солінь, передаючи їх із покоління в покоління. Цьогоріч народним голосуванням визначатимуться переможці з дизайну посуду (банки, діжки,тощо) для зберігання огірків(працюватиме окремий майданчик). Найкращі отримають грошову винагороду. А для тих, хто присмачить усе це національним колоритом, українським гумором, додасть фантазії та самобутності, готуються подарунки від ніжинського майстра-бондаря І. Ф. Щербака та організаторів свята. 

Тож чекаємо вас на святі «Його величність Ніжинський огірок». Славимо разом історичну візитівку Ніжина!

Заявки на участь у фестивалі подаються до оргкомітету за тел.: 2-35-51, 5-39-31, 096-377-11-08 (Бассак Тетяна Федорівна), 067-755-80-67 (Купрій Антоніна Вікторівна).

Теги: свято, Ніжинський огірок, фестиваль

Додати в: