Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Міська влада Ніжина звернулась до президента щодо поновлення виплат держсубвенцій

Міська влада Ніжина звернулась до президента щодо поновлення виплат держсубвенцій

держсубвенція, звернення, Ніжин, президент

Сьогодні, 22 серпня, на засіданні виконавчого комітету розглянули і погодили звернення до президента України Володимира Зеленського щодо поновлення виплат держсубвенції нашому місту.

Нагадаємо, що Офіс президента заблокував фінансування місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток для недопущення неефективного використання бюджетних коштів в рамках проектів, що несуть корупційні ризики.

Тимчасове призупинення фінансування рішень уряду зроблено з метою перевірки ефективності використання бюджетних грошей, запланованих на передбачені розпорядженнями інфраструктурні проекти, кажуть в Офісі президента.

Проте, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року №500-р бюджету міста Ніжина затверджена субвенція в сумі 790 тис. грн. 

З цих коштів, 500 тс. грн має піти на придбання комплексу рентгенівського діагностичного (палатний рентген-апарат) для Ніжинської центральної лікарні. 150 тис. грн має піти на закупівлю спортивного майданчика для міста, 10 тис. грн на придбання велопарковок і 130 тис. грн - на закупівлю дитячого майданчика для села Паливода, яке входить до складу Ніжинської ОТГ.

Тож, ніжинська міська влада звертається до президента з проханням забезпечити виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, щодо виплати нашому місту державної субвенції для виконання вище вказаних закупівель.

Наталія Нікітіна

держсубвенція, звернення, Ніжин, президент
До одного абзацу у зверненні вносили зміни*

Теги: держсубвенція, звернення, Ніжин, президент

Додати в: