Завантаження ...

З нагоди Дня захисника України у Ніжині провели Кубок з футболу

спорт, Кубок з футболу

13 жовтня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та Федерацією футболу м. Ніжина був організований та проведений Кубок з футболу, з нагоди Дня Захисника України на міському стадіоні «Спартак».

В змаганнях взяли участь команди: Патріот (Куликівка), «Дельфін» м. Ніжин, «Темп- Ветеран» (Борзна) та «Благовіст» м. Ніжин.

В боротьбі за перемогу 3 місце зайняла ФК «Патріот» (Куликівка), 2 місце зайняла ФК «Дельфін» м. Ніжин, а володарем кубку стала ФК «Темп-Ветеран» (Борзна), яка вже двічі поспіль стає переможцем даного турніру.

Призери були нагороджені грамотами та медалями, переможці - грамотами, медалями та кубком.

Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень.