Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Ніжинські спортсмени просять зменшити розмір орендної плати

Ніжинські спортсмени просять зменшити розмір орендної плати

спортивний клуб, підвал, пільга

Ніжинський спортивний клуб, що розміщений на території Третього мікрорайону, просить зменшити розмір орендної плати і надати їм на рік пільгу у розмірі 60%.

Такий проект рішення розглянули вчора, 6 листопада, під час засідання комісії з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища.

Представники спортивного клубу розповіли, що їхнє приміщення розташоване у підвалі  навчально-виховного комплексу №16 "Престиж" (директор Градобик Валентина). Організація неприбуткова. У клубі тренуються лише діти, 20 вихованців.

На сьогоднішній день у спортсменів є серйозні матеріальні проблеми: протікає дах (він же – перший поверх гімназії). Течуть старі труби. За словами представників спортивного клубу, капає просто посеред кімнати, де займаються діти. Про це була розмова з директором закладу, але ні про що конкретно  не домовилися. "Ми можемо надати допомогу фінансово, – говорять спортсмени, – витяжку ми вже зробили за свої кошти. Якби тільки знати, що й нам підуть назустріч і нададуть пільгу".

Було озвучено, що балансоутримувач, яким є управління освіти Ніжина, надання пільги заперечує. 

"Якщо не буде пільги, нам невигідно буде далі займатися в цьому приміщенні", – заявили спортсмени.

Члени комісії рекомендували в подальшому задокумендовувати співпрацю з гімназією і підтримали даний проект рішення. Але це не означає, що проблему вирішено: питання надання пільги буде розглянуто ще й на засіданні бюджетної комісії, (куди також було вирішено запросити директора навчально-виховного комплексу), а потім винесене на засідання сесії міськради. Саме на ній і буде прийняте рішення.

Валентина Пильник
 

 

Теги: спортивний клуб, підвал, пільга

Додати в: