Ніжинські боксери привезли з міжнародного турніру чотири нагороди

17 листопада у місті Славутич відбулися фінальні поєдинки XII міжнародного турніру з боксу пам’яті тренера- викладача з боксу Г. Кіма, інформує nizhynnews. Участь у турнірі взяли 134 юних боксера з чотирьох країн: Німеччини, Білорусії

турнір, бокс, нагороди

17 листопада у місті Славутич відбулися фінальні поєдинки XII міжнародного турніру з боксу пам’яті тренера-викладача з боксу Г. Кіма, інформує nizhynnews. Участь у турнірі взяли 134 юних боксера з чотирьох країн: Німеччини, Білорусії, Молдови та України.

Змагання такого рівня дають можливість нашим боксерам України познайомитися, поспілкуватися із своїми однолітками, отримати міжнародну практику у ринзі.

На фінальний день змагань завітали почесні гості, які нагороджували юних спортсменів, давали настанови юним боксерам, а саме: майстри спорту України міжнародного класу, Чемпіони України, бронзові призери Чемпіонату Європи 2011 року, учасники Олімпійських Ігор – 2016 року – Дмитро Митрофанов та Володимир Матвійчук.

Ніжинські боксери достойно показали свій рівень та привезли додому 1- l місце, 1-ll місце та 2-lll місця.

Золото виборов Давиденко Артур, срібним призером став Ковтун Богдан, а бронзу завоювали Прохоров Владислав та Черпак Денис.