У Ніжинському агротехнічному коледжі – перші цьогорічні спортивні перемоги

16 січня представники Ніжинського агротехнічного коледжу взяли участь в зимовому чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики, що проходив у місті Бровари. Так, переможцем на дистанції 1000 м та 3000 м серед

чемпіонат, легка атлетика, студенти, викладачі

16 січня представники Ніжинського агротехнічного коледжу взяли участь в зимовому чемпіонаті Чернігівської області з легкої атлетики, що проходив у  місті Бровари, повідомляє natc.org.ua

Так, переможцем на дистанції 1000 м та 3000 м серед юнаків став студент групи ЕН181 Даниш Богдан. Другою та третьою на дистанціях 600 м та 300 м серед дівчат прибігла студентка групи КН181 Савостьянова Тетяна

На дистанції 1000 м серед дівчат друге місце виборола студентка групи ОН191 Весненко Катерина, а третьою на цій же дистанції була студентка групи ОН191 Щукіна Анастасія.

Сахно Володимир, викладач коледжу, зайняв третє місце серед чоловіків на дистанції 3000 м.

Приємно, що за підсумками змагань до складу збірної команди Чернігівської області потрапили Даниш Богдан та Савостьянова Тетяна, які 27-29 січня будуть відстоювати честь не лише нашого закладу, а й області  на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат.