Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » «Підліткова банда-2»: у центрі Чернігова група тінейджерів напала на хлопця

Перевозка

«Підліткова банда-2»: у центрі Чернігова група тінейджерів напала на хлопця


Чернігівщина ще не оговталася від резонансного побиття школярок групою дівчат-підлітків, як маємо новий випадок підліткової жорстокості. До Чернігівського міськвідділу поліції надійшло повідомлення від 25-річного жителя обласного центру. 

Хлопець заявив, що за приміщенням «Деснянської правди» (зі сторони парковки) зібралась компанія невідомих (приблизно 20 осіб), які в руках тримають предмети, схожі на бити. У ході конфлікту на тлі неприязних стосунків невідомі завдали тілесних ушкоджень заявнику.

Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел. Потерпілий звернувся із заявою за цим фактом.

Під час перевірки прилеглої території по вулиці Мазепи правоохоронці побачили молодих осіб, заявник повідомив, що впізнав кількох із них. Ними виявились 18-річний, 16-річний і 14-річний чернігівці.

Про ситуацію повідомили батьків і вже разом із батьками цих осіб було доставлено до Чернігівського міськвідділу поліції. У рюкзаку наймолодшого виявили дві дерев’яні палиці, застругані під бити, маску білого кольору. Хлопчина заявив, що всі ці предмети йому поклали до рюкзака наочно знайомі, але як звати та де вони проживають, мовляв, він не знає.

За даним фактом проводиться подальша перевірка.

Теги: бійка, діти, підлітки

Додати в:
Менеджер