Ніжинські туристи відзначились у Прилуках

Протягом 13-15 жовтня пройшов Відкритий Кубок в місті Прилуки зі спортивного (пішохідного) туризму.

Цими змаганнями починається цикл змагань в рамках Кубку області «Адреналін 2017-2018». Змагання проходили в двох вікових групах, 2003 рік народження і старші та 2004 рік народження і молодші.

Старшу група від Ніжина представляла команда «Темп» Ніжинського осередку Чернігівської обласної федерації спортивного туризму України, до складу якої входять в основному вихованці турклубу «Рандеву», а це Кононець Євгеній, Козубенко Євгеній, Журавльов Владислав та Півень Наталія.

До складу команди входять також Онищенко Сергій та Ворона Ольга. Команда була кращою практично на всіх дистанціях змагань і закономірно стала переможцем змагань у загальному заліку.

Туризм, туристи, пішохідний туризм

Не підвели й молоді туристи. Команда «Рандеву» під керівництвом Олександра Ровенчина виборола у загальному заліку Кубку м. Прилуки третє місце. У особистому заліку на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» друге місце посіла Адаменко Дарина (учениця ЗОШ №10), перше місце у чоловічих зв’язках посіли Ворона Даниіл та Пархоменко Богдан (учні ЗОШ №15). Налаштовувала команду на швидку й точну роботу її капітан Куйда Валерія (учениця ЗОШ №15). Свій внесок у достойний виступ команди вніс і СидоракЗеновій (учень ЗОШ №15).

З піднесеним настроєм повернулися молоді спортсмени турклубу «Рандеву» зі змагань.

Результат підбадьорив дітей. Незабаром другий етап Кубку області.

Є над чим працювати й до чого прагнути.

На фото –Куйда Валерія на «паралельних вірьовках»; Адаменко Дарина подолала навісну переправу; Працює зв’язка «Валерія та Дарина»; На дистанції працює зв’язка «Ворона Даниіл та Пархоменко Богдан»; До старту готується Півень Наталія; На дистанції працюють Кононець Євгеній та Півень Наталія (3 фото); Команда долає перешкоду за допомогою жердини; Адаменко Дарина на етапі «паралельні вірьовки»; Куйда Валерія на крутопохилій переправі; Команда «Рандеву» з заслуженою нагородою.