Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » У Прилуках закрили "Золоту підкову"

У Прилуках закрили "Золоту підкову"

Гральний заклад, гральні автомати, поліція, Золота підкова


Поліція провела санкціонований обшук в гральному закладі міста Прилуки. 

Так, в рамках кримінального провадження, відкритого слідчими поліції області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 203-2 Кримінального кодексу (зайняття гральним бізнесом), працівниками управління захисту економіки спільно з поліцейськими та відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ під процесуальним керівництвом прокуратури в Прилуках по вулиці Вокзальній було викрито гральний заклад, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги у сфері грального бізнесу на комп’ютерах-симуляторах.

Гральний заклад, гральні автомати, поліція, Золота підкова


Згідно із законом організатору незаконного бізнесу загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В ході санкціонованого обшуку виявлено та вилучено 18 системних блоків комп’ютерів, 17 моніторів до них, 16 флеш накопичувачів, 3 камери відеоспостереження, грошові кошти в сумі 4 тисячі гривень та документацію, в якій відображена діяльність грального закладу. В приміщенні знаходилися двоє адміністраторів та гравець, особи яких встановлено.

Триває досудове розслідування.

Гральний заклад, гральні автомати, поліція, Золота підкова

 

За матеріалами

Теги: Гральний заклад, гральні автомати, поліція, Золота підкова

Додати в: