"Рандеву" здобули срібло в Києві

Відбувся відкритий Кубок Дніпровського району Києва зі спортивного туризму на штучному рельєфі. 17 березня у спортивній залі ліцею №208 пройшли командні змагання на дистанціях 1, 2 та 3 класів «за вибором»

Спорт, Рандву, туризм

Відбувся відкритий Кубок Дніпровського району Києва зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфі (3 етап відкритого Кубку Києва «Х-Drive – 2018»). 17 березня у спортивній залі ліцею №208 пройшли командні змагання на дистанціях 1, 2 та 3 класів «за вибором».

На дистанції 2 класу Ніжин представляла команда «Рандеву» Центру ТКУМ під керівництвом Олександра Ровенчина. У безкомпромісній боротьбі з мінімальним розривом (504 на 496 балів) ніжинці поступилися господарям і посіли 2 місце.

Цей результат забезпечили Куйда Валерія (капітан команди), Адаменко Дарина (наймолодший учасник команди), Ворона Данііл та Глущенко Олександр.

Завершився відкритий Кубок Києва «Х-Drive – 2018». Підводяться підсумки за рік. Чекаємо результатів.