Завантаження ...

Юні футболісти школи № 9 представлятимуть місто на Всеукраїнських змаганнях

9 квітня переможці міського етапу «Шкільної футбольної ліги» юні футболісти школи № 9 представляли місто в обласних змаганнях обласного етапу «шкільної футбольної ліги»

школа №9, змагання, футбол, республіканські змагання

9 квітня переможці ніжинського міського етапу «Шкільної футбольної ліги» юні футболісти школи № 9 представляли місто в обласних змаганнях обласного етапу «шкільної футбольної ліги», які відбулися у місті Чернігові.

Вісім найсильніших обласних команд Чернігова, Ніжина, Бахмача і інших міст. Впевнено пройшовши турнір і зайнявши І місце, команда Ніжинської школи № 9 здобула право представляти Чернігівщину в республіканських зональних змаганнях, що відбулися в Києві 17 квітня.

Зайнявши ІІ місце в місті Києві ніжинці вийшли до Всеукраїнського фіналу «шкільної футзальної ліги» України, що проходитиме 28 та 29 квітня у Києві у Міжнародній тенісній академії. Це великий успіх дитячого футболу міста Ніжина.

Колектив школи №9 дякує за підтримку начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського, міську федерацію футболу – голова Володимир Мамедов, батьківський комітет ЗОШ № 9, тренерського-викладацький склад ДЮСФШ Ніжина.