Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Хто стане “Людиною року” в Ніжині?

Хто стане “Людиною року” в Ніжині?

Фото з минулорічного конкурсу "Людина року"

4 травня в межах святкування Дня міста в міському Будинку культури проведуть урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу професійної майстерності «Людина року-2017».

Про це повідомляє Правда ТУТ

Захід традиційно проходить з метою вшанування й відзнаки праці фахівців різних сфер діяльності, стимулювання розвитку підприємництва, меценатства, творчості, за рішенням журі оргкомітету Ніжинської міськради.

Відзначимо, що кандидатів могли висувати трудові колективи, організації та просто ініціативні мешканці Ніжина. Проте, в низці номінацій представлено лише по одному кандидату. 

Голова журі – міський голова Анатолій Лінник.

 

Вже визначились із переможцями й номінантами цьогорічного конкурсу “Людина року”.

Ними стали:

1. Номінація «Професіонал року»

Кандидати:


– Ігор Кондратьєв – слюсар з механоскладальних робіт 6 р. ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш»;

– Людмила Безпала – старший майстер цеху основного виробництва ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш»;

– Алла Красновид – заступник директора з економічних питань КП «СЕЗ»

Переможець: Алла Красновид ( “за” – одноголосно).

2. Номінація «Працівник медичної сфери»

Кандидати:

– Інна Пузиренко – сімейний лікар АСМ №6 КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико – санітарної допомоги»;

– Михайло Білоконь – лікар-анастезіолог відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького»;

– Андрій Куціянов – завідувач неврологічного відділення КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького».

Переможець: Інна Пузиренко ( “за” – одноголосно).

 3. Номінація «Альмаматер року»

Кандидати:

  - Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради Чернігівської області при НДУ імені М. Гоголя (директор – Світлана Алєксєєнко)

Переможець: Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради Чернігівської області  при НДУ імені М. Гоголя ( “за”– одноголосно).

4. Номінація «Спортсмен року»

Кандидати:

  - Петро Іванов – професіональний боксер «BOXING Union PROMOTION».

Переможець: Петро Іванов (“за” – одноголосно).

    Номінація «Тренер  року»

Кандидати:

  - Володимир Панахно – керівник ракето-модельного гуртка Ніжинської СЮТ.

Переможець: Володимир Панахно ( “за” – одноголосно).

 6. Номінація «Рекорд року»

Кандидати:


  - Костянтин Мухомодєєв – персональний тренер з аеробіки та фітнесу.

Переможець: Костянтин Мухомодєєв (“за” – одноголосно).

 7. Номінація «Служіння громаді»

Кандидати:


  - Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста України (голова –  Наталія Саєнко).

Переможець: Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста України (“за” – одноголосно)

 8. Номінація «Родина року»

Кандидати:


-  багатодітна прийомна родина Наталії Коломійченко

Переможець: Наталія Коломійченко (“за” – одноголосно)

 9. Номінація «Проект року»

Кандидати:


– Проект з розмалювання стін Ніжинської дитячої поліклініки;

– Проект в інноваційному врядуванні ЄС/ПРООН «Смарт – Сіті» у складі 3-х мініпроектів: «Відкритий бюджет», «Ніжин медичний», «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг»;

– Реалізація проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;

– Демонстраційний проект щодо впровадження енергозберігаючих заходів в ДНЗ № 25 м. Ніжина.

Переможець: Проект в інноваційному врядуванні ЄС/ПРООН « Смарт-Сіті» у складі 3-х  мініпроектів: «Відкритий бюджет», «Ніжин медичний», «Мобільні додатки для отримання туристичних послуг (“за” – одноголосно).

 10. Номінація «Захисник року»

Кандидати:


  - Алла Тихонова – начальник відділення особового складу військової частини А 3160.

Переможець: Алла Тихонова (“за” – одноголосно).

 11. Номінація «Благодійник року»

Кандидати:


  - Ірина Балакірєва – голова Спілки самаритян України Чернігівського об’єднання.

Переможець: Ірина Балакірєва (“за” – одноголосно).

 12. Номінація «Лідер малого та середнього бізнесу»

Кандидати:


 - Ніна Подолянко – приватний підприємець.

Переможець: Ніна Подолянко (“за” – одноголосно).

 13. Номінація «Активна громадська діяльність»:

Кандидати:


 - Володимир Дорохін – голова Громадської ради при виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.

Переможець: Володимир Дорохін (“за” – одноголосно).

 14. Номінація «Творча особистість року»

Кандидати:


  - Ніна Крутько – викладач естрадного співу КВНЗ «Ніжинський коледж культури та мистецтв імені М.Заньковецької», солістка Ніжинського міського Будинку культури, керівник дитячого зразкового театру пісні «Віват»;

Переможець: Ніна Крутько (“за” – одноголосно).

 15. Номінація «Керівник року»

Кандидати:


 - Іван Коробка – командир Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДНС України з надзвичайних ситуацій.

Переможець: Іван Коробка (“за” – одноголосно).

 16. Номінація « Громадська організація року»

Кандидати:


  - громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при Ніжинському державному університеті імені М.Гоголя» (керівник – Іван Кедун).

Переможець: громадська організація «Ніжинське археологічне товариство при Ніжинському державному університеті імені М.Гоголя» (“за” – одноголосно).

 17. Номінація «Культурно-просвітницька установа року»

Кандидати:


 - Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського.

Переможець:  Ніжинський краєзнавчий музей імені Івана Спаського (директор  – Геннадій Дудченко) (“за” – одноголосно).

 18. Номінація «Навчальний заклад нового типу, ідеал мистецької школи ХХІ століття»

Кандидати:


 - Ніжинська дитяча хореографічна школа.

Переможець: Ніжинська дитяча хореографічна школа (директор – Галина Тимошенко) (“за” – одноголосно).

 19. Номінація «Активна життєва позиція»

    Кандидати:


 - Лідія Поляк – учитель географії, біології та фізичної культури ЗОШ I -II ст. №4

Переможець: Лідія Поляк (“за” – одноголосно).

20. Номінація «За самовіддане служіння людям»

Кандидати:


  - Лариса Бакумович – голова ради вуличкомів Ніжина, член ради міської організації ветеранів України.

 Переможець: Лариса Бакумович (“за” – одноголосно).

 21. Номінація «Науковець року»

Кандидати:


  - Євген Луняк – завідувач кафедри історії України, професор Ніжинського державного університету імені М.Гоголя.

 Переможець:  Євген Луняк (“за” – одноголосно).

 22. Номінація «Кращий працівник року в комунальній сфері»

 Кандидати:


  - Ігор Луценко – начальник  дільниці «Очисні споруди» КП «Ніжинське управління водопровідно – каналізаційного господарства»

Переможець: Ігор Луценко (“за” – одноголосно).

 23. Номінація « Освітянин року»

Кандидати:


– Микола Муквич – учитель математики Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті імені М. Гоголя;

– Наталія Нагорна – учитель історії та правознавства Ніжинського навчально – виховного комплексу №16 «Престиж» Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Переможець: Наталія Нагорна (“за” – одноголосно).


Теги: Людина року-2017, церемонія нагородження, майстерність

Додати в:
Менеджер