Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Скільки Ніжин витрачає на підтримку армії?

Скільки Ніжин витрачає на підтримку армії?


Як відомо, нещодавно було затверджено міську Програму допризовної підготовки, виконання заходів із мобілізації та заходів по облаштуванню й утриманню полігону (майданчику) для проведення навчань, підготовки та перепідготовки громадян України на строкову військову службу та військову службу за контрактом, зборів особового складу роти охорони та загонів оборони міста Ніжина у 2018–2020 роках.

— Поширення терористичних дій, що вчиняються в східних областях України незаконно створеними збройними формуваннями проросійського спрямування, які користуються підтримкою військових підрозділів збройних сил Російської Федерації, поглиблення соціальної напруги на цих територіях, а також загроза територіальній цілісності та незалежності держави вимагають реалізації заходів із підготовки та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів, підтримки боєздатності особового складу роти охорони та загонів оборони на території міста Ніжина, — йдеться в рішенні.


Що робитимуть?

1. Сприяння Ніжинському об’єднаному міському військовому комісаріату в проведенні заходів із мобілізаційної підготовки та перепідготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів, призову громадян на строкову військову службу, призову громадян на військову службу за контрактом.

2. Оплата послуг з організації та фінансування транспортного перевезення.

3. Облаштування та утримання полігону (майданчика).

4. Проведення регулярних навчальних зборів особового складу роти охорони та загонів оборони міста Ніжина.

Отже, на трансфер цьогоріч піде 200 тисяч гривень, у 2019 році — 160 тисяч, а у 2020 — 170 тисяч.

На облаштування та утримання полігону, підготовки/перепідготовки юнаків, мобілізації, а також підтримки боєздатності особового складу роти охорони та загонів оборони на території міста Ніжина у 2018 році — 200 тисяч гривень.

Ймовірно в наступні роки шептати внесуть поправки до Програми та збільшать фінансування.


Час Чернігівський 

Теги: Армія, оборона, бюджет

Додати в:
Менеджер