Ніжинські спортсмени змагатимуться на чемпіонаті світу з ракетомоделювання

З 20 по 24 червня у м. Дніпро відбувся чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юнаків і дорослих

Чемпіонат, ракетомоделювання, перемога, Радченко Олександр, Шуляк Сергій

З 20 по 24 червня у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юнаків і дорослих. Одночасно були проведені міжнародні змагання на кубок М.К. Янгеля. Ніжинські спортсмени підтвердили свою майстерність і вибороли перші загальнокомандні місця серед юніорів і серед дорослих спортсменів.

Юнацьку команду Ніжинської СЮТ представляли Петрух Антон, Іванець Роман, Радченко Олександр і Журавльов Владислав. Вони виступили в програмі усіх 9 класів моделей і вибороли всього 11 дипломів за особисті призові місця і 8 дипломів за командні призи в різних класах моделей. Чемпіони в особистому заліку  Радченко Олександр, Іванець Роман, Журавльов Владислав.  В змаганнях юніорів взяли участь 7 команд з 5-ти регіонів України.

До складу команди спортсменів увійшли керівники гуртка СЮТ Шуляк С.В. та Приданніков Д.Б. керівник гуртка ЧОЦНТТУМ Смолянко, спортсмени Труш, Струк, Івченко. Команда виборола перше командне місце серед 11 команд, які прибули на Чемпіонат з 9-ти регіонів України. Треба відмітити, що юнаки СЮТ   брали участь у “дорослому” Чемпіонаті, де вони посіли 4-5 –ту сходинки, набравши рівну кількість балів з командою Шостки. Чемпіонами в різних класах в особистому заліку стали Шуляк Сергій, Труш Сергій, Радченко Олександр.

За результатами змагань була сформована збірна команда України, до складу якої увійшли наші юніори (всі четверо) та двоє дорослих спортсмени: Труш Сергій і Шуляк Сергій.

Збірна команда буде представляти нашу Державу на Чемпіонаті світу у польському місті Влоцлавек з 28 липня по 4 серпня.