Головна сторінка » Новини » Україна і світ » Людей до 30 років не можна вважати повністю «дорослими» - результати досліджень

Людей до 30 років не можна вважати повністю «дорослими» - результати досліджень

людина, дослідження, вік

Люди не стають повністю дорослими, доки їм не виповниться близько 30 років. Про це стверджують вчені Кембриджського університету Великої Британії, які досліджують мозок та нервову систему людини, пише BBC.

У Британії, як і в Україні, за законом людина вважається дорослою з 18 років. Однак вік дорослішання є індивідуальним.

«Твердження про перехід з дитинства в доросле життя, виглядає все більш абсурдним. Це набагато тонший перехід, який відбувається протягом трьох десятиліть. Не існує дитинства, а потім одразу дорослого життя. Люди проходять певний шлях по певній траєкторії», — зазначив професор Пітер Джонс із Кембриджського університету.

За результатами дослідження вчених, люди старші 18 років усе ще переживають зміни в мозку, які можуть впливати на поведінку і роблять їх більш схильними до розвитку психічних розладів. Такий розвиток головного мозку триває приблизно до 30 років.

Нещодавно вчені з Національного інституту старіння США проаналізували дані про стан здоров’я жителів 195 країн і визначили, в якому віці починають старіти в різних країнах. Виявилося, що українці старіють раніше, ніж жителі більшості країн Європи та США.

Джерело: hromadske.ua

Теги: людина, дослідження, вік

Додати в: