Головна сторінка » Новини » Україна і світ » Відтепер можна вільно обирати комбінацію автомобільних номерів

Відтепер можна вільно обирати комбінацію автомобільних номерів

номерні знаки, авто, додаткова плата

З серпня уряд розширив перелік платних номерних знаків, які мають підвищений попит серед автовласників. За інформацією головного сервісного центру України, до переліку платних номерних знаків додали комбінації з чотирьох цифр, три з яких однакові та розташовані поспіль, або що починаються з двох нулів, а наступні дві цифри неоднакові.

Раніше можливість офіційно підібрати номер свого авто була обмеженою. Нормативно-правовими актами передбачалась додаткова плата лише за номерні знаки, які мають комбінацію з чотирьох однакових цифр та в межах від 0001 до 0009.

Решта номерних знаків видається за звичайною вартістю в простій послідовності. У сервісному центрі повідомляють, що така ситуація створювала умови для корупційних схем. Крім того, Постановою нормативно закріплено ринкові ціни на такі номерні знаки в діапазоні від 4 000 до 30 000 гривень, а також створено зрозумілий механізм обрання номерного знака.

Перелік платних комбінацій та їхня вартість: із чотирьох однакових цифр – 30 тис. грн Послідовні комбінації від 0001 до 0009 – 30 тис.грн Із чотирьох цифр, де три однакові (0777) – 10 тис.грн Із двох послідовних пар однакових цифр (напр. 1122) – 10 тис.грн Із послідовних цифр 0123 або 1234 – 10 тис.грн З чотирьох цифр, що починаються з двох нулів, а наступні неоднакові — 8 тис.грн Із чотирьох цифр, що містять три однакові, які розташовані не поспіль (наприклад 7077) – 4 тис.грн Із чотирьох цифр, із яких однакові перша і третя, а також друга і четверта, або перша й остання та друга і третя (напр. 1221 або 1212) – 4 тис.грн

Джерело: Чeline

Теги: номерні знаки, авто, додаткова плата

Додати в: