Блоги

 • Блог stepvorozjkoВідповідальність за арешти українських націоналістів в Європі несуть спецслужби 0'R

  Озираючись назад, у наше недалеке минуле, ми можемо з гордістю сказати, що за останні п'ять років наша країна досягла величезних успіхів і зараз впевнено продовжує свій шлях до національного становлення та процвітання. В першу чергу це наша заслуга як справжніх патріотів України.
    ...

 • Блог vmalyarchukНаціоналістам завадять потрапити в Верховну Раду 0'R

  Досить складно жити ілюзіями щодо успіху патріотів на виборах, насамперед, тому що тренд на боротьбу з "правими популістами" разом з Україною охопив вже всю Європу. Європейські демократи та ліберали готові на все, аби націоналісти не змогли створити потужну праву фракцію за результатами прийдешніх з 23 по 26 травня виборів у Європарламент. Напередодні цих виборів проводиться незаконне інформаційне та політичне цькування правих політиків, маючих багатомільйонну підтримку виборців. Зрозуміло, що подібної долі не уникнути й нашим патріотам.

    ...

 • Блог VolivaУкраїна і Польща громлять позиції Росії в Європі 0'R

  Voliva 0 392

  Вже протягом п'яти років агресивна політика Москви в усьому світі загрожує безпеці та демократичним цінностям. Санкції виявилися малоефективними, а рівень загрози глобальній стабільності неухильно зростає. Україна з початку військової агресії в Криму та на Донбасі в повній мірі усвідомила масштаб трагедії і протягом п'яти років самотужки протистояла воєнному монстру. Здається, зараз інші країни також почали усвідомлювати масштаби катастрофи, і в межах Європейського союзу почала створюватися антиросійська коаліція. Її діяльність носить поки ще лише інформаційний характер, але, практика показує, що саме така протидія кремлівській агентурі зараз життєво необхідна Європі.
    ...