Головна сторінка » Блоги » Екологічні знання » Починається сезон високих температур. Небезпека загоряння торфовищ.

Починається сезон високих температур. Небезпека загоряння торфовищ.

22 Червня 2016 20:09   Переглядів: 875
Теги: загоряння торфовищ
Подобається Рейтинг поста: 0
 
Осушувально-зволожувальна система "Смолянка" с. Бобрик Ніжинського району
 
Починається сезон високих температур, для водогосподарників в зоні полісся, це період оперативного управління режимами роботи державних меліоративних систем та каналів. А часто і ручне управління, яке відбувається в екстремальних ситуаціях. Мова ведеться про сезон загоряння торфовищ.

Працівники водогосподарських організацій спільно з ДСНС та органими місцевого самоврядування, обстежили торф’яні поля, де можливе виникнення осередків торф’яних пожеж, а також з метою підняття рівнів води у міжгосподарських та внутрішньогосподарських меліоративних каналах визначили місця, де вразі необхідності буде здійснено додаткове встановлення штучних підпірних споруд (загат).

Підготовку до пожежонебезпечного сезону, розпочато ще у квітні місяці поточного року, здійснили затоплення окремих територій торфовищ, де в минулі роки фіксувалися торф’яні пожежі, а також провели затримку на максимально тривалий час рівнів води в меліоративних каналах біля полів на осушувально-зволожувальній системі “Смолянка”, де можливе виникнення нових осередків торф’яних пожеж.

Як показує практика, в посушливий період за відсутності опадів впродовж тривалого часу меліоративні системи висихають, і подати воду для гасіння торф’яної пожежі ускладнюється. Так щоб було зрозуміло, поясню, що на погашення 1 см3 торфу необхідно 10 літрів води. Трапляються випадки загоряння торфових земель на глибині до 3-х метрів. Уявіть масштаби пожеж!!!

Зміна клімату у глобальному плані дає про себе знати, змінюються природні екосистеми, І це слід розуміти не тільки фахівцям, а й пересічним громадянам, оскільки основною причиною загорання є людський фактор (необережне поводження з вогнем, недотримання правил пожежної безпеки).
Додати в: