Головна сторінка » Блоги » Блог Dmarry » 5 найбезглуздіших тв-шоу сучасного телебачення

5 найбезглуздіших тв-шоу сучасного телебачення

4 Квітня 2018 10:58   Переглядів: 718
Теги:
Подобається Рейтинг поста: 0
Розважальні телешоу - одні з найбільш рейтингових в програмах мовлення України та світу. Люди, приходячи додому, хочуть не тільки дізнатися останні новини, але і розслабитися, відпочити від всіх турбот. Часто спроби сценаристів дати глядачеві якомога більше видовищ доходять до абсурду. Relax.com.ua склав для Вас список з найбезглуздіших телепередач і телешоу світу. Виявилося, що скандальний «Дом-2» - це не межа!

Битва экстрасенсов
Екстрасенси натовпами рвуться на телеекрани, так як це підвищує ціни на їх послуги.
На каналі ТНТ стартує вже 18-й сезон «Битви екстрасенсів» 
http://vid.dzenkino.com.ua/tvshou/612-bitva-ekstrasensov-(tnt)/sezon-18 ось вам доказ. Вісімнадцятий, Карл! Десять років маги, чаклуни і ясновидці розслідують гучні злочини, пророкують майбутнє, бачать минуле і творять інші чудеса. Будь-якій розсудливій людині зрозуміло, що при такому форматі ТВ-шоу перемогу завжди буде здобувати той учасник, який володіє інсайдерською інформацією. Тобто, пояснюючи на пальцях, - перемагати і виступати з більш розумним виглядом будуть ті «екстрасенси», кому заздалегідь шепнули на вухо, що лежить в чорному ящику, або дали почитати історію клієнта, з яким доведеться працювати.

Найкращій похорон
Задумка американського шоу «Best Funeral Ever» бентежить навіть атеїста. Цинічна передача, де шикарне свято влаштовують на самому сумну подію в житті людини, все ж знайшла своїх глядачів і вийшла в ефір на каналі «TLC» 2 грудня 2013 року.

Співай, якщо зможеш
«Співай, якщо зможеш» - аналог британського шоу «Sing if you can?» від Нового Каналу. Учасники повинні доспівати пісню, незважаючи на перешкоди: «тікає» мікрофон, летить в обличчя сміття і олів'є, підвішування догори ногами тощо. Переможець же отримує грошову винагороду, яке повинен витратити на оригінальне бажання. Подібна програма, де герої проходили етапи жорстоких випробувань розкошуючи, йшла і на американських каналах під назвою «Killer Karaoke».

Поцілуй мене в дупу
Шоу «Kiss My Ass» транслюється на японському телебаченні. Мета учасників - чмокнути, поцілувати або залишити засос на «незнайомій» сідниці, а після - відгадати до чоловічої чи жіночої попі вони доторкнулися губами.

Малахов+
Програму про нетрадиційні методи медицини і народних рецептах краси гріх назвати дурною, але факт залишається фактом. Більшість рад Геннадія Малахова були не тільки недієвими, але ще і небезпечними. Так, в одній з передач героїня варила мухомори, які сам ведучий спробувати не наважився. До речі, гора критики не завадила Геннадію відкрити «Міжнародний Клуб Здоров'я» і продавати готові «ліки Від Геннадія Малахова».

А що б ви додали до цього списку?

Додати в: