Головна сторінка » Блоги » Блог John » Як же задовбали спамери! І звідки у них Мій номер?

Як же задовбали спамери! І звідки у них Мій номер?

24 Березня 2021 16:28   Переглядів: 30
Теги: тенго, новини, україна
Подобається Рейтинг поста: 0
 Варіантів багато. Зазвичай абоненти дають рекламникам свій номер самі. Багато компаній включають пункт про рекламне інформування в договори, форми для підписок або видачі дисконтних карт. Банки, автосалони, страхові та будівельні компанії просять залишити номер телефону для консультації. Запис до лікаря в приватній клініці, покупка абонемента в фітнес-зал, виклик таксі і доставка їжі — для всього потрібен контактний номер.

Будь-яка компанія, яка просить клієнта залишити номер телефону, електронну пошту, ім'я та прізвище, за законом стає оператором персональних даних. Тому вона зобов'язана опублікувати правила обробки такої інформації та умови передачі її третім особам. Зазвичай правила забороняють передавати особисті дані третім особам.

Буває, що хакери крадуть бази компаній і продають їх. Тільки в цьому році на продаж в Інтернеті виставляли дані інтернет-виборців, клієнтів онлайн-школи, мікрофінансових організацій, які можуть продавати бази боржників стороннім колекторським фірмам. Якщо Вам також дзвонять колектори читайте нашу статтю, як із цим боротися. Крім того, зараз є спеціальні програми, які відстежують номер телефону користувача, коли той заходить на сайт з мобільного пристрою.

Нарешті, абоненти і самі можуть "засвітити" свій номер телефону в соціальних мережах або на сайтах безкоштовних оголошень. Якщо профілі не приховані, то дані може завантажити хто завгодно.

Телефонний спам-це взагалі законно?

Поки в наших законах немає поняття» Телефонний спам". Тому все залежить від характеру дзвінків і їх мети. Якщо клієнт компанії сам погодився отримувати рекламні повідомлення, то дзвінки легальні.

Читайте також: Що буде якщо не платити онлайн займ в Україні?

Навіщо взагалі мені дзвонити? Я все одно не поведуся на це!

Проте рекламу по телефону вважають ефективним і недорогим способом просування послуг. У телемаркетингу дзвінки ділять на холодні, теплі і гарячі. Холодними називають дзвінки по базах контактів, які не знають про продукт або компанію. Теплими-людям, які самі проявили інтерес до продукту або бренду, але ще не зважилися на покупку. Гарячими-дзвінки для угоди з уже визначилися користувачами.

Природно, теплі дзвінки вважаються більш ефективними. Якщо користувач вже цікавився продуктом або брендом онлайн або офлайн, шанси продати йому товар або послугу вище. Але це не означає, що Холодні дзвінки вимруть. Голосові роботи дозволяють відмовитися від колл-центру і скоротити витрати на обдзвін в два-три рази.

Досі у шахраїв популярні сайти безкоштовних оголошень, де вони розміщують інформацію про товари (зазвичай із заниженою ціною) і чекають відгуку покупців. Після цього людині відправляють посилання на сторінку, замасковану під кур'єрський сервіс, щоб клієнт оплатив доставку, потім шахраї зникають.

Є спамери, які просто вимагають гроші за те, щоб залишити абонента в спокої. Програми з автоматичним набором номера дозволяють їм здійснювати 10-15 дзвінків в хвилину. Через деякий час абоненту відправляють повідомлення з пропозицією перерахувати певну суму на електронний гаманець, щоб дзвінки припинилися. По суті, за такою ж схемою діють колектори, хіба що вони вимагають повернути борг, а не викуп.
Додати в: