Головна сторінка » Блоги » Блог OlegBoyko » Як правильно штукатурити газоблок

Як правильно штукатурити газоблок

19 Квітня 2018 10:22   Переглядів: 1117
Теги: штукатурка газоблоку, газоблок, газобетонні блоки
Подобається Рейтинг поста: 0
Перше, що потрібно запам'ятати - це підбирати суміші такого складу, який призначений саме для проведення таких робіт. Будинок побудований з газобетонних блоків може відмінно відстояти кілька років не потребуючи будь-якій обробці, поспішати не варто, такий простий піде тільки на користь. Процес проведення штукатурення будинку необхідно з внутрішньої обробки, а потім переходити до зовнішньої. І ніяк не навпаки. Зовнішню штукатурку газобетону проводять при температурі +8 і не більше +30 градусів. Необхідне чітке дотримання інструкції та черговість нанесення шарів штукатурної суміші. Застосовувати якісні матеріали, особливо скло сітки. Особливу увагу приділяємо кріпленню їх до стіни, зауважимо, що кріпитися вони повинні тільки на зволожену поверхню. Захистити оброблену поверхню від можливих атмосферних опадів.емає, і стіни не дихають, результат можна спостерігати у вигляді наступних проявів:Якщо паропроникності немає, і стіни не дихають, результат можна спостерігати у вигляді наступних проявів:і можуть віддавати або поглинати вологість з атмосфери називається паропроходімостью. Це властивості завжди береться до уваги при будівництві. Перед тим як починати роботу по оштукатурення газосиликата, потрібно ретельно вибрати матеріали, з відповідними показниками паропроходімості.

Якщо паропроникності немає, і стіни не дихають, результат можна спостерігати у вигляді наступних проявів:

- Цілісність штукатурного шару порушена, з'являються тріщини як всередині обробки таки зовні;

- Якщо стіна мокра на ній видно стики блоків, після висихання шви не помітні;

- У приміщенні сирий запах, на кутах стін виступає цвіль.Как сберечь положительные качества газобетона

Якщо ваш будинок побудований з газобетонного блоку, господар може спостерігати описані вище неприємні явища. Це буде свідчити про те, що обробка всередині приміщення або зовні зроблена не правильно. Для того що б отримати всі плюси від газобетону, необхідно притримувати суворої технології обробки і правильно поєднувати будівельні суміші.

Не варто халатно ставитися до підбору суміші для штукатурення стін з газосилікату. Як правило, вони стоять на порядок вище звичайних розчинів для штукатурки. Але варто зауважити, що вони можуть обійтися дешевше, ніж придбання цементу, піску, різних шпаклівок. Вартість компенсується через витрати, витрата необхідної суміші становить три, чотири кг на квадратний метр. А зовнішня штукатурка відстоїть вірою і правдою близько п'ятнадцяти років. Існують деякі особливості штукатурки газобетону.

 
Додати в: