Головна сторінка » Блоги » Блог mirpeska » Прибирання та вивезення снігу

Прибирання та вивезення снігу

31 Грудня 2018 12:16   Переглядів: 451
Теги: прибирання, вивезення снігу
Подобається Рейтинг поста: 0
У зимовий час, особливо в період рясних снігопадів, нерідко люди задаються питанням: чи дійсно необхідний вивезення, а також прибирання снігу?

Можливо, досить просто прибрати сніг у відвали, де він зможе пролежати до весни, щоб проблема вирішувалася згодом сама собою? Але якщо снігові завали залишити до весни в місті, при настанні тепла проблем з'явиться не менше, ніж при снігових заметах на дорогах.

Сніг, всю зиму пролежавши на вулиці, активно в себе вбирає уборка снега Киев різні хімічні речовини - газові виділення знаходяться в місті заводів, вихлопні гази автомобілів, антиожеледні покриття. Навесні, коли снігові маси почнуть активно танути, це неодмінно викличе серйозні проблеми.

Крім цього, масове весняне танення снігових мас може викликати затоплення різних міських дворів, вулиць і пішохідних зон. Щоб цієї неприємної події не сталося, вивозити сніг з міських вулиць необхідно своєчасно.

У прибиранні снігу з вулиць бере участь багато видів техніки. Найбільш компактні з них - несамохідні снегоуборщики. Основне їхнє завдання - очищення від снігу пішохідних зон. Ручний снегоуборщик призначений для очищення снігу з тротуарів і відкидання його в сторону за допомогою пневматичної системи. Такого роду техніка не вивозить сніг, а лише розчищає від нього невеликі ділянки. Такий варіант снігоприбиральної техніки відмінно підійде власникам невеликих територій.

Серйозніші роботи з прибирання снігу виконуються шнекороторний очисниками, які за допомогою шнекового робочого органу проводять очищення автомагістралей і доріг від льоду і снігу. Крім цього вони здатні завантажити прибраний в відвали сніг в самоскиди. Крім цього взимку зі снігом можуть справлятися вантажно-прибиральні машини з ковшами, гідроповоротнимі отвалообразователями і спеціальними насадками у вигляді щіток. Спеціальні перевантажувальні транспортери скребкового типу можуть здійснювати прибирання снігу «на ходу», рухаючись разом з самоскидом уздовж доріг і одночасно завантажуючи прибраний сніг в його кузов.

Фінальний етап прибирання вулиць від снігу - вывоз и уборка снега Киев  за межі міста на спеціальні полігони, призначені для таких цілей. Зазвичай сніг вивозять самоскиди. Сніг з міста накопичує хімічно активні речовини, тому його не можна просто вивезти за місто і звалити в найближчий яр. Для зберігання такого снігу створюються спеціальні гідроізольовані полігони.

Не слід забувати, що вивезення та прибирання снігу - досить специфічні операції, тому для їх здійснення буде потрібно спеціалізована техніка та володіння юридичними аспектами діяльності.

Додати в: