Головна сторінка » Блоги » Блог Mynizhyn.com » Сервіс блогів на Mynizhyn.com

Сервіс блогів на Mynizhyn.com

10 Листопада 2014 19:59   Переглядів: 1422
Теги: mynizhyn.com, блоги
Подобається Рейтинг поста: + 1
Від сьогодні на Mynizhyn.com розпочинає роботу сервіс блогів. Він був анонсований ще з початку роботи beta-версії порталу і за час після тестового запуску ми встигли знайти мінімальну кількість людей, що будуть ділитися епізодами свого життя, цікавими думками та корисними знахідками та ще багато чим на сторінках своїх блогів.

До блогерів Mynizhyn.com можете долучитися і ви. Для цього потрібно лише зареєструватися на нашому сайті

Якщо ви сумніваєтеся, що це вам потрібно, тоді погляньте на наступні переваги ведення блогу
 
5 переваг ведення блогу на Mynizhyn.com

1.Блог - це спосіб показати своє справжнє Я

За допомогою блогу ви можете розповісти навколишньому світу про себе, про своє хобі, вподобання, висловити власну думку чи актуалізувати якусь проблему.

2.Ведення блогу - це альтернативний спосіб займатися самоосвітою 

Хто що б не говорив, але будь який блогер пише для аудиторії. І розуміння цього спонукає дізнаватися і дізнаватися все більше нової інформації, яка можливо знадобиться колись для написання посту.

3.Розвиток дисципліни

Багато гарних починань закінчуються словами "забув", "та хай", "завтра" і т.д. А ведення блогу майже повністю виключає ці ліниві слова із лексикону, адже навіть відсутність свіжих постів у блозі протягом тижня може звести нанівець всі ваші старання.

4.Нові знайомства
Коли життя проходить по маршруту "дім - робота" зустріти нових цікавих людей дуже важко, а й то практично неможливо А ведення блогу на Mynizhyn.com дозволить їх знайти у нашому місті не докладаючи значних зусиль.

5.Створення особистого бренду
Ведення блогу на нашому сайті дозволить вам стати популярним і впізнаваним серед ніжинців


Додати в: