Головна сторінка » Блоги » Блог olshvorak » Україні не вистачає сильної руки

Україні не вистачає сильної руки

17 Березня 2021 15:45   Переглядів: 32
Теги: кравчук, зеленський, лідер
Подобається Рейтинг поста: 0


Незабаром виповниться два роки с початку президентства Володимира Зеленського. І знаєте що? А нічого! Від слова зовсім. Мабуть, він непоганий актор, але як президент виявився все-таки нікудишнім.
На мою думку, в його висловлюваннях немає впевненості, а його обличчя постійно виражає або дитячу радість, або тугу. Але в нього немає мужності та сили духу.
Останнім часом нам не щастить з президентами та реальними лідерами. Наш народ через біль та кров домагається змін, але всі досягнення у результаті бездарно зіпсуються некомпетентними людьми. В найвідповідальніший момент вони тікають хтозна-куди.
Думаю, що такому безвольному президенту, як Зеленський, теж не довго залишилося. З усіх боків йому погрожують імпічментом, та навіть новий американський президент Байден не бажає з ним спілкуватися через його вірність олігархам та корупцію.
Важкі часи потребують нестандартних рішень. Коли в США настала "Велика депресія", народ закликав того, в кому був впевнений - Теодора Рузвельта. І той вивів країну на стільки високий рівень, що й досі з ними складно кому-небудь тягатися.
І в нашій країні є людина, яка, здавалось, відійшла від політики, але її повернення сколихнуло забуте почуття гордості за країну. Це Леонід Макарович Кравчук.
Він не боїться висловлювати те, про що багато хто думає. І незважаючи на свій солідний вік повен рішучості діяти. А що залишається, коли навколо тебе безвольні спостерігачі?!
Можна із впевненістю сказати, що Леонід Макарович - це той наш Рузвельт, який допоміг би Україні стати в один рядок з сильними державами. Його політичний досвід, хватка, дипломатичність та головне, любов та відданість своїй країні є тими рисами, яких так не вистачає нашому лідеру. З таким президентом життя в країні та на її кордонах точно змінилось би на краще!
Додати в: