Головна сторінка » Блоги » Блог prorab-master » Етапи земляних робіт перед будівництвом

Етапи земляних робіт перед будівництвом

Подобається Рейтинг поста: 0
Будівництво - складний процес, який передбачає поетапне виконання всіх робіт, починаючи земляними і закінчуючи облаштуванням території навколо будівлі. Якісне виконання земляних робіт допоможе вашому будові прослужити вірою і правдою багато років. Зараз будуть описані етапи робіт на нульовому етапі будівництва.

Перед самим початком робіт задумайтеся про техніку, яка вам знадобиться. Однією з найбільш широко використовуваних машин є екскаватор навантажувач, який дуже допоможе при виривання котловану під фундамент, але це не найперший етап. Але, не будемо забігати вперед і розглянемо все по порядку.


В першу чергу потрібно підготувати ділянку для роботи, адже не всі ділянки мають ідеальну форму і поверхню. Часто зустрічаються ділянки, на яких присутні сторонні предмети, такі як пні, засохлі чагарники і дерева. Позбутися від цього можна за допомогою садових інструментів, а ось від різних дрібних будівель доведеться позбавлятися, використовуючи техніку. І не забудьте прибрати все будівельне сміття.

Отже, ділянку розчищено і треба його разравнять. Після того, як ділянка стала чистим і рівним, саме час приступати до розробки котловану. Для цього потрібно намітити кілками розмір ями. Наступним кроком стане котлован. Використовувана техніка буде залежати від грунту. Якщо пісок, то все розкопки можна буде провести за допомогою звичайних екскаваторів. Однак, нерідко зустрічається скеляста або кам'янистий ґрунт, яка уповільнює процес. В такому випадку ніяк не обійтися без бурової установки.

Якщо ви подумали, що на цьому земляні роботи закінчені, то ви не праві. Попереду ще траншеї для комунікацій, а після прокладки труб - потрібно все закопати. Звичайно, можна використовувати спеціальну горизонтальну бурову машину, але вартість її оренди настільки висока, що будівельник за краще використовувати стандартний і перевірений шлях.
Додати в: