Головна сторінка » Блоги » Блог prorab-master » Фасадна обробка заміського будинку

Фасадна обробка заміського будинку

11 Серпня 2019 12:24   Переглядів: 465
Теги: фасад будинку, фасад
Подобається Рейтинг поста: 0

 В оформленні фасаду будівлі можуть бути використані колони, арки, художні елементи, а виступаючі частини будівлі зроблять фасад найбільш виразним.
Для втілення ідей по зовнішній обробці заміського будинку можуть знадобитися різні оздоблювальні матеріали, яких на ринку присутня велика кількість, але основними видами зовнішньої обробки заміського будинку залишаються штукатурка стін, лицьова і декоративна кладка, облицювання стін панелями.
 

У заміському будівництві, особливо каркасно-щитовому, найбільшого поширення отримує оздоблення фасаду сайдингом, який може бути вініловим, металевим, алюмінієвим, сталевим і цинковим, цементно-волокнистих і дерев'яним. При правильному монтажі і хорошому виборі матеріалу, фасад з сайдингу прослужить не один десяток років, а вибір кольорової палітри дозволяє задовольнити практично будь-який смак.

При блоковому і будівництві з газоблоків можуть бути використані різні облицювальні панелі, може бути використано оштукатурювання стін з подальшою забарвленням, яка має різні варіанти. Оздоблення фасаду заміського будинку може бути проведена натуральним або штучним каменем.

Використовуючи при обробці натуральний камінь, варто звернути увагу на його обробку, для більш тривалої експлуатації необхідно запобігти руйнуванню каменю від попадання в нього вологи і мікроорганізмів, для чого виробляють шліфування і покриття захисними складами. При обробці фасаду штучним каменем, варто звертати увагу на його склад і умови експлуатації, наприклад, маючи в основі керамзит і попаданні вологи в зимовий період можна отримати пошкодження штучного каменю.

Оздоблення фасаду облицювальною цеглою надає фасаду не тільки красивий вигляд, але і дає дому додатковий захист, цегла може бути використаний не тільки керамічний, а й клінкерна, який проводиться з тугоплавкої глини і має особливу міцність.
Оздоблення цоколя заміського будинку в деяких випадках може бути проведена з тих же матеріалів, що і обробка стін, виділяючи цоколь кольором. Найчастіше ж цоколь обробляють каменем або плиткою.

Ціна фасадних оздоблювальних робіт визначається за обраним матеріалом, де найбільш дорогим варіантом стає робота з натуральними матеріалами, найбільш дешевими робота з панелями типу сайдингу.
Додати в: