Головна сторінка » Блоги » Блог warmtap » Як правильно обрати твердопаливний котел?

Як правильно обрати твердопаливний котел?

13 Червня 2016 14:23   Переглядів: 969
Теги: як правильно обрати твердопаливний котел?
Подобається Рейтинг поста: 0
 Як правильно обрати твердопаливний котел?

Сьогодні, твердопаливні котли широко використовуються для опалення приміщень різного цільового призначення. В залежності від масштабу опалювальної території та від конструкційних особливостей приладу слід обирати «правильний» котел.

Розрізняють сталеві твердопаливні котли з чавуну. У якості палива для котла з чавуну слід обирати паливні гранули, дрова або ж вугілля. Під час вибору приладу з чавуну слід звернути увагу на розміри дверей у топці. Чим вони є більшими, тим зручніше буде завантажити туди паливо.

Котли є таких видів:

Твердопаливний котел традиційного горіння. Основними представниками яких є ТМ SAS, Defro, Viadrus, Candle, Atmos …

Твердопаливний котел тривалого горіння. Основними представниками яких є ТМ Candle, Stropuva.

Зазвичай твердопаливний котел з чавуну обирають для опалення у промислових цілях. Такий котел має значну вагу, тому його необхідно встановлювати на фундаменті з бетону.

Сталевий твердопаливний котел виготовляється з жароміцної сталі та є оснащеними сучасними блоками управління. Перевагою сталевих котлів є те, що є можливість опалювати приміщення навесні або холодним літом за допомогою електрики, а взимку використовувати вугілля. Такими котлами можна легко підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні у будь-яку пору року. Саме тому сталеві твердопаливні котли найчастіше обирають для теплого будинку.

Вибрати не дорогий твердопаливний котел високої якості та від кращих фірм-виробників Ви зможете в Інтернет магазині Warm Tap просто зараз.

Якщо вас зацікавить співпраця телефонуйте або пишіть на e-mail: manager@warmtap.com.ua.

З повагою,

Дирекція компанії «Warm Tap»

manager@warmtap.com.ua

тел. +38099-012-77-60

тел. +38068-615-51-58

сайт: warmtap.com.ua

Життя Наповнене Теплом!
Додати в: