Головна сторінка » Блоги » Лютова » Шоколадні сніжинки і піали для десертів

Шоколадні сніжинки і піали для десертів

28 Грудня 2014 01:02   Переглядів: 2416
Теги: рецепт, новий рік
Подобається Рейтинг поста: + 1
На новий рік - завжди хочеться порадувати себе чимось смачним і красивим, але вигадувати і робити щось складне мало в кого знайдеться час. Тому пропоную вам два рецепти, які не тільки прикрасять ваш стіл, але ще й підійдуть в якості доповнення до подарунків, особливо для дітей.
 
Що може бути краще справжніх шоколадних сніжинок і морозива, яке можна з'їсти разом із піалою в якому воно знаходилося? Погодьтеся, мало що. Як це все приготувати ви можете дізнатися далі

Шоколадні сніжинкиВам потрібен: білий шоколад, папір для випічки, одноразовий кульок або спеціальний мішок для крему.
 
Крок № 1. Розтоплюємо білий шоколад в мікрохвильовці або на водяній ванночці і чекаємо, поки він трохи охолоне і загусне. Перекладаєте його ложкою в кульок або мішечок для крему. Якщо ви використовуєте кульок, вам потрібно буде зігнати весь шоколад в один куточок, зав'язати його і відрізати куточок так, щоб вийшло зовсім маленький отвір. Через нього ми і будемо видавлювати шоколад для нашої сніжинки.
 
Крок № 2. На папері для випічки малюємо ручкою сніжинки. Вони повинні бути не дуже складними, щоб було легко повторити візерунок і сніжинка потім не зламалася.
 

 
Крок № 3. Після того як ви намалювали сніжинку шоколадом, відправляєте її в морозильну камеру приблизно на 10 хвилин. А потім її виймаєте і обережно відділяєте за допомогою леза ножа готову сніжинку від паперу для випічки.
 
Якщо шоколад буде занадто рідкий, сніжинка може розпливтися, і вийде не так красиво (найбільша сніжинка на фото вгорі). Чим густіше шоколад, тим більш точними будуть контури і товща сама сніжинка.

Якщо ви зробите все правильно, то сніжинки будуть мати приблизно такий вигляд
  
Шоколадні піали


 
Вам потрібен: темний шоколад, повітряні кульки, папір для випічки.
 
Крок № 1. Вам потрібно розтопити темний шоколад і дати йому трохи постояти, щоб він злегка охолов і загус. Поки шоколад холоне, ви надуваєте повітряні кульки. При цьому краще робити їх маленькими.
 
Крок № 2. Берете ложку і викладаєте на папір для випічки круглі основи для майбутніх піал.
 

 
Крок № 3. Тепер потрібно зробити піали. Берете надуту кульку так, щоб хвостик був у вас в руках, і починаєте обмазувати його за допомогою ложки. Для більшої зручності можна використовувати склянку в якості підставки. Чим густішим буде шар шоколаду, тим краще.
 

 
Крок № 4. Обмазані шоколадом кульки перевертаєте і ставите на підготовлені і вже трохи застиглі основи.
 
Крок № 5. Відправляєте все це в холодильник хвилин на 20-30. Час залежить від величини кульок і товщини шоколадного шару. Краще потримати в холоді трохи довше, щоб шоколад добре застиг.
 
Крок № 6. Дістаєте з холодильника кульки, захоплюєте хвостик і обережно робите невеликий надріз ножицями. Кулька здувається, і може вийти так, що разом з нею відламаються особливо тонкі краю піали, але в цьому немає нічого страшного. Дуже повільно і обережно витягніть зсередини кульку, поступово відриваючи її від шоколаду.
 

Все, ваші піали готові! Можна додати всередину морозиво, або крем, або суфле, чи що вам заманеться.

Легкого приготування святкового новорічного столу!
Додати в: