Головна сторінка » Оголошення » Допомога в публікації оголошень

Допомога в публікації оголошень

1.    Для того, щоб розмістити оголошення на сайті Mynizhyn.com ви повинні бути зареєстровані і попередньо авторизовані на сайті. Пілся цього вам потрібно зайти в розділ "Оголошення" натиснути на кнопку «Розмістити оголошення» - вгорі або внизу сторінки

 
 
2.   Після натискання на кнопку, ви потрапите на сторінку де зможете додати оголошень. Для цього вам потрібно заповнити всі поля, що позначені зірочкою. 

 


В полі «Рубрика» у спливаючому меню ви побачите список категорій оголошень і підкатегорій до них. Вибравши потрібну категорію, вам необхідно вибрати підкатегорію у якій буде опубліковано оголошення. 

Ім'я автора – поле не обов'язкове для заповнення, про те ми рекомендуємо його вказувати.  Адже особи яких зацікавило ваше оголошення зможуть зателефонувавши вам і відразу звернутися по імені. 

* у газетних оголошеннях, у цілях економії часу операторів воно вказуватися не буде

Адреса – так само заповнюється на ваш розсуд, але якщо ви не є жителем Ніжина, рекомендуємо вам не залишати порожнім це поле, для того щоб інші користувачі відразу бачили, у який населений пункт їм доведеться звертатися. 

Телефон – обов'язковий для заповнення. Ви можете ввести два і більше телефонних номерів. 

* В полі «Телефон» допускається введення круглих дужок, дефісів, ком, крапок з комами.  Вводити кілька своїх телефонних номерів  ви можете у такому вигляді:
(067) 777-77-77; 77-77-77

E-mail – вказується у полі за замовчуванням, але ви можете видалити його з поля або змінити на інший. E-mail відображається в контактних даних під оголошенням тільки на сайті, в газеті він не публікується.

Термін публікації - за умовчанням - 14 днів. Але якщо ви вважаєте, що ваша пропозиція не буде актуальним на протязі цього періоду, ви можете вказати більш короткий термін публікації - тобто ввести інше цифрове значення від 1 до 6.

В поле "Текст оголошення" для сайту ви можете ввести до 1500 символів, що дозволить вам максимально точно і детально описати предмет / послугу про яку піде мова. Рекомендуємо вам починати оголошення з назви предмета, про який піде мова і додати до нього чіткий, точний опис і основні характеристики. 

Фото - яке ви додаєте до оголошення буде відображатися тільки на сайті. Максимальна ширина фотографії 400 пікселів, розмір - 500 кілобайт. 

При додаванні вами фотографій великих розмірів, вони будуть автоматично редагуватися згідно вимог сайту. Тому щоб уникнути можливих проблем з публікацією, оптимізуйте завантажувані фото власноручно. 

3.    Після того, як іи додали своє оголошення вони надходять на сервер і очікують черги на розгляд модератором сайту. Якщо ваше оголошення, відповідає усім правилам, воно відобразиться на сайті. 

Перевірка оголошень на відповідність вимогам сайту здійснюється кілька разів на день, в будні, з 10:00 до 18:00. 
В інший час, у вихідні та святкові дні - факультативно, по можливості.

4.    Кількість доданих вами оголошень на сайті необмежується

Всі оголошення, додані вами на сайт, ви можете побачити на особистій сторінці.Ввійти на яку ви можете через профіль, натиснувши посилання Мої оголошення. Тут ви можете побачити активні і неактивні оголошення та ті що перебувають на модерації.  

На цій сторінці ви можете в будь-який момент видалити своє оголошення, або відредагувати (текст і змінити фото).

У кожного оголошення є статус, який відповідає його позиції на сайті. 

У стовпці «Рубрика» вказується категорія і обрана вами для оголошення підкатегорія. 

У стовпці «Розміщення» ви можете бачити дві дати - перша - вказує на число, коли ви опублікували оголошення, друга -  відображає ту дату, коли буде закінчено термін публікації оголошення на сайті і воно перестане бути видимим для інших користувачів. 

Коли термін публікації вашого оголошення буде добігати кінця, вам прийде повідомлення, про можливість його продовження. 


Поради від редакції сайту: намагайтеся, щоб Ваше оголошення було написано відповідно до популярним рекламним шаблоном AIDA:
- привернути увагу  (Attention)
- зацікавити (Interest)
- створити причину, необхідності купівлі товару чи послуги (Desire)
- вказати необхідну дію від клієнта (Action)

І ніколи не забувайте наступне правило:

якщо оголошення не бачать - його не прочитають
якщо оголошення не читають - товар ніхто не купить;
якщо, оголошення не привертає уваги - його не побачать.


Сподіваємося, що публікація оголошень на сайті Mynizhyn.com допоможе вам знайти нових клієнтів або придбати потрібні товари і послуги!

Якщо у вас сталися якісь проблеми з публікацією оголошень, зв'яжіться з адміністрацією сайту Mynizhyn.com за електронною адресою mynizhyn.com@gmail.com 

В темі листа вкажіть "Проблема з оголошенням". У листі обов'язково повідомте наступне: 

2. ваш логін; 

2. текст оголошення; 

3. дату та час відправлення оголошення; 

Оператор перевірить чи здійснювалася відправка з вашого номера і відповість на ваш запит протягом 1-2 робочих днів. Якщо причина проблеми не з вашого боку, вам будуть компенсовані дні очікування відповіді.