Головна сторінка » Оголошення » Правила подачі оголошень на сайті Mynizhyn.com

Правила подачі оголошень на сайті Mynizhyn.com

Розділ «Оголошення» Mynizhyn.com - сервіс, який надає можливість розміщення безкоштовних оголошень комерційного характеру


Як додати оголошення?

Для того, щоб додати оголошення натисніть кнопку "Додати оголошення" вгорі сторінки у розділі "Оголошення"


 

Після цього вам потрібно заповнити поля познічені зірочкою у меню додавання оголошень: 

Після чого вам потрібно відправити ваше оголошення на модерацію.  Воно буде переглянуте адміністратором і опубліковане на сайті. 


Оголошення, які розміщують користувачі на сайті, не повинні порушувати нижченаведені правила:

  1. Користувач зобов'язується не використовувати сервіс оголошень Mynizhyn.com для вчинення дій, що суперечать законодавству України. 
  2. Користувач зобов'язується не розміщувати на веб-сайті Mynizhyn.com завідомо неправдивої або конфіденційної інформації, інформації яка містить: ненормативну лексику, образи, прояви расової, національної, релігійної, статевої дискримінації, інші порушення громадянських прав інших користувачів сервісу. 
  3. Адміністрація Mynizhyn.com не несе відповідальності за передачу або розповсюдження інформації, зазначеної в оголошеннях, а також не приймає претензії від користувачів отримали неякісний, несправний або невідповідний товар. Відповідальність за достовірність та якість товарів несе продавець. 
  4. Користувач погоджується з тим, що адміністрація Mynizhyn.com не несе відповідальності за можливі перебої в наданні сервісу, схоронність даних про користувачів, схоронність адреси користувача і його налаштувань. 
  5. Адміністрація Mynizhyn.com вправі припинити обслуговування користувача шляхом видалення його облікового запису та інших реєстраційних даних у разі неактивності користувача протягом 6 місяців з дня реєстрації. 
  6. Адміністрація Mynizhyn.com вправі відмовити в обслуговуванні будь-якому користувачеві без пояснення причин. 
  7. Адміністрація Mynizhyn.com гарантує виконання зобов'язань, даних лише в письмовій формі, шляхом укладення договору. 
  8. Адміністрація Mynizhyn.com залишає за собою право на зміну / додавання принципів роботи сервісу, а також на зміну / додавання цієї угоди. Угода публікується на веб-сайті Mynizhyn.com
  9. Будь-яке оголошення, якщо виникає така необхідність, може бути змінене або класифіковане на розсуд адміністрації.

Для того, щоб розмістити своє повідомлення в розділі «Оголошення» Mynizhyn.com користувач надає про себе необхідну і правдиву інформацію шляхом заповнення реєстраційної форми на веб-сайті Mynizhyn.com. Адміністрація Mynizhyn.com гарантує конфіденційність інформації, наданої користувачем, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.