СТУДІЯ КРАСИ Nataliia Srebranets

Час, проведений з нами, подарує Вам радість і приємне задоволення від бажаного результату!

Рубрика: Перукарські та косметологічні послуги Переглядів: 2436
Адреса: м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. №97б, оф. №52
Телефони: 0671580805; 0680858899;
Пройшли ті часи, коли приводом для походу в салон краси обов'язково повинно було бути важливий захід. Тепер сюди приходять, щоб відпочити, привести себе в порядок і просто приємно провести час. Новою точкою релаксації і краси стала студія краси Nataliia Srebranets, по вулиці Шевченка, №97б, оф. №52, яка відкрита з 9 ранку і до останнього відвідувача. В ній представлений повний спектр послуг, починаючи від косметологів і закінчуючи стилістами-візажистами-перукарями, які працюють на самих передових технологіях. Ділових людей, які не хочуть втрачати ні хвилини, приємно здивує комплексний підхід: багато процедур можуть бути виконано одночасно, в чотири руки. Сюди ви можете прийти з друзями і влаштувати новенький образ перед яким-небудь світським заходом. Чому саме ми? Тому що ми робимо все можливе, щоб наша студія краси не тільки зберігала всі переваги, але і удосконалювала їх, адже наші клієнти повинні бути завжди задоволені! ЛАСКАВО ПРОСИМО!


Встановіть останню версію flash

Акції

 (переглянути всі 5)
25.01.2017 - 30.04.2017

Чарівний погляд.

Жінка зачаровує поглядом, тому довгі, густі вії, що обрамляють прекрасні кокетливі очі - мрія кожної представниці прекрасної половини.

Товари та послуги

 (переглянути всі 1)

АРОМАТЫ СТРАСТИ!!!

От 120 грн.
Запах женщины — вот то, что привлекает мужчин в первую очередь! Именно аромат создает образ и в зависимости от выбранной парфюмерной композиции делает его дерзким, соблазнительным или загадочным.
Додати в: